Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha itthon használt bugyira masztizok a szennyesből? Srácok ti is szoktatok ilyesmit?

Figyelt kérdés
Nővérem bugyijával masztizok a legtöbbször. Valami elképesztően finom és erős punci illata van.

2023. jan. 14. 21:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok pasi csinálja ezt. Nekem is volt régen olyan pasim aki erre gerjedt. Egyszer nálam aludt és arra mentem ki hajnalba a fürdőbe, hogy farkára húzott bugyimmal veri másik kezével meg szaglászkodik és folyatja a vizet, mintha tusolna. Akkor nem szóltam neki semmmit, később rákédeztem, szégyelte magát. Néztem egyet, de már akkor tudtam sok pasi cisnálja ezt, mondtam neki, nyugodtan verje bele.... direkt volt olyan belenedvesedtem folytam napközbe és az arcára húztm és úgy vertem ki keni vagy szoptam le.
2023. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
33%
#16 miért nem a barátnőd bugyijara miért pont az anyja !???? Barátnőd helyébe dobtalak volna H máséra csinálod és nem rá
2023. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőmére én is szoktam
2023. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon elítélendő, ugyanis a saját testvéredről van szó, akivel együtt nőttél fel, ráadásul a #13-as kommented alapján ki tudja, milyen módon gerjedsz még a tesódra. Normális esetben nem szabadna szexuális vágyat érezned a nővéreddel kapcsolatban, már csak azért sem, mert a szex elsődleges célja a szaporodás, biológiai szemszögből viszont a vérfertőző viszony nem szolgál az utódok javára.
2023. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%

Még valami:


Használt bugyira önmagában is elég ciki gerjedni.

Az megvan, hogy a használt bugyi a punciszag mellett tartalmazhat izzadságot, vizeletet, széklet maradványt?

Az a "nagyon sok pasi" akiről a #21-es beszél, nem komplett, hanem kifejezetten igénytelen fazon.


#24 voltam.

2023. márc. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
53%

Nővérem 3 évvel idősebb nálam, még gyermek, de kamaszkoromban sem fordult meg a fejemben, h a használt bugyijára recskázzak.


F4p

2023. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
53%
Anyáméval szoktam.
2023. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
45%
Mostohaanyámé...de köszi az aggódó és érdeklődő üzeneteket! 😅
2023. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az ilyenekből lesznek azok akik még a saját gyereküket is megerőszakolják.
2023. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
64%
Beteg elme… nem a bugyi szimatolás. Az hogy nem találsz mást a testvéreden kívül…
2023. márc. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!