Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő arról beszél egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő arról beszél egy foglalt pasinak,hogy már neki is kéne egy kiadós szex,akkor kikezdett a pasival?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem és nem olyan rég összejöttem egy csajjal.

A melohelyen van egy szingli csaj,aki megtudta hogy lett barátnőm és erről kerdezget hogy mi volt a hétvége randin,illetve hogy volt e szex?

Amikor mondtam neki hogy volt szex is,akkor mondta hogy már neki sem ártana ha lenne egy kis szex,stb..

Ezzel vajon kikezdett velem vagy csak simán őszinte hogy szexelne már egy pasival?


2023. jan. 13. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Be akar szállni harmadiknak :D
2023. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Azt jelenti,hogy szexelni aka de nem veled,meg amúgy sem etikus írj rám én tudok segíteni
2023. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Jah, akar egy kiadós szexet de egyáltalán nem biztos hogy veled! Lehet csak azért osztotta ezt meg veled mert úgy van vele neked már van csajod így "ártalmatlan" vagy nem fogsz rányumulni.

Persze ki tudja, vagy-vagy, tegyél egy finom próbát (normálisan!!!) akkor elválik mi van a fejében. Mi a távolból sajna nem vagyunk gondolatolvasók. Ámbátor megjegyzem, ha van csajod akkor miért lényeges neked hogy a kolléganőd kivel akar dugni? :o Komoly lehet a kapcsolat ami még csak pár hetes de már azon törpölsz hogy félrekúrj 😄

2023. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

13.

"Komoly lehet a kapcsolat ami még csak pár hetes de már azon törpölsz hogy félrekúrj 😄"


Pont az,hogy még nem komoly.


Én az első perctől félre kurok ha van lehetőségem

2023. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Büszke lehet magára az aki a kapcsolata mellett félre kúr...

Remélem a karma dolgozik és lesztek a "f@sz" másik végén is.

2023. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

15.

A karma működik mert előtte az összes csaj felrekúrt ezért csalok meg mindenkit.

2023. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%

Akar téged, egyértelmű jel.

Én is szeretnék ilyen kolléganőket, nem zavarna, hogy együtt vagyok a párommal, nekem nagyon bejönne a dolog.

Jelenleg is lenne akivel szívesen megcsalnám a párom de a nő nem ad jeleket.


22f

2023. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#4 Mikor? :D Mert én még nem vettem észre... :D
2023. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!