Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet szerintetek tele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szerintetek tele tárral menni a randira?

Figyelt kérdés

Egy nálam idősebb nővel járok össze egy ideje,nagyon szép amúgy,nagy kék szemei vannak és hosszú fekete a haja.

Eddig smárolás meg petting volt csak vele de a következő randin mondta hogy szeretne lesz*pni,viszont már jóideje nem könnyítettem magamon.

Ez lehet hátrány szerintetek vagy jobb lesz így?

Amúgy akinek több tapasztalata van a 40 körüli nőkkel,szerintetek mennyire csinálják jól?Mármint a sz*pást?


2023. jan. 12. 18:26
 1/5 Krskrskrs ***** válasza:
80%
Ha kivered elotte jol fogod birni de nehogy szex is legyen mert abban hatranyt jelentene
2023. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szeretem a tele tárat, jó sok a jutalom olyankor. 😛

N

2023. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly? te az étterem előtt is tele eszed magad? könnyebben fel áll a második körben. nem is értem hogy logikázátok ki ezt. ha prostihoz mész 1 menetre, csak akkor verd ki. máskor nem kell
2023. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem életkor függvénye ki sz.pik jól és ki nem. Egyébként ne filózz annyit és ne legyél balf.sz, ha azt mondja legközelebb lelufizik akkor vágd rá okés, de viszek gumit (azaz értse hogy meg is akarod dugni).
2023. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz dugás, akkor szerintem nem lesz belőle hátrány.

30F

2023. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!