Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy szeretőt keresek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy szeretőt keresek, ha a férjem maximum heti egyszer hajlandó lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
De ha megtudná gondolom bevágná a hisztit.
2023. jan. 12. 10:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
4%
#8: ha ennyire zavar, és még nem olyan régi a kapcsolat, mi a fenéért nem lépsz ki és keresel másik pasit?
2023. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen, az undorító kettős mércét nem kell bemutatni, ismerős. Bár fájna, ha megtudnam hogy a férjem készül hasonlóra. Na de ő nem akar lefeküdni velem, azt a heti egyet is úgy kell kicsikarni belőle. Még azt se igényli, hogy szopjam.
2023. jan. 12. 11:13
 13/28 A kérdező kommentje:
Van egy kisgyerekünk és közös hitelünk, meg más kötelezettségek is ..
2023. jan. 12. 11:14
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Én öt év után találtam egy kolleganőmmel közös hullámhosszot, az akkori párommal egy idő után ellaposodott az együttlét és úgy tekintett rá mint egy házifeladatra, hiába fordultunk szakemberhez neki nem volt fontos hogy javuljon a minőség. Én nem leszek aki elítélne téged, főleg ha próbáltál vele beszélni erről, ha pedig értelmes emberke akkor tudhatná hogy ez lesz a dologból ha valaki a párját elhanyagolja.
2023. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
#10 Nagyon érdekes, hogy nem tudsz anélkül érvet felhozni, hogy a nőt leribiznéd. Sokat elárul. Egyébként meg nem csak nő lehet ilyen helyzetben.
2023. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
#13: ugyan, ezek csak kifogások. Szerintem ha a férjed megtudja hogy félredugsz és ő akar elválni, akkor sem leszel jobb helyzetben, gyerek meg hitel ide vagy oda...
2023. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező: én volnék a 40F, fogalmam sincs már hányas volt a kommentem. szóval

Önjelölt erkölcshuszárok tuti beléd fognak állni. A kettős mérce meg valóban gusztustalan. Ha egy pasi elmondja hogy volt már 50 nővel, ő mekkora csődör, ha egy nő ugyanennyi pasit tud maga mögött az már ribi.

100%ban itt úgyse lát bele a dolgaidba, de a leírtak alapján: Addig élj amíg tudsz. Szard le ki mit gondol. A saját elvidnek élj ne a mások elvárásainak.

2023. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

17 a kettős mércét nem éppen így értettem. Egy nőnek se vonzó, ha egy pasi 50 nővel volt. A kettős mérce itt mindig a nőknek kedvez. Nekem még nőként is sok.

Köszi a tanácsot, én is úgy vagyok vele ...elmennek a legszebb éveim kielégítő szex nélkül?!

2023. jan. 12. 11:22
 19/28 anonim ***** válasza:
14%

#15: minden érv le van írva. Aki félreQr, az gerinctelen, heti 1 szex esetén pláne. És persze abban igazad van, ha ezt nem a nő csinálja, hanem a pasi, az ugyanúgy szemétség, egy szóval sem írtam olyat, hogy pasinak lehet, a nő meg ribi.

#17: akinek családja van, vagy akár csak férje, az már nem teheti meg, hogy a sajt elveinek éljen. Egy kapcsolatban már nincs olyan, hogy csak az számít, egy egyénnek mi a jó.

Ha valami nem stimmel, javítson rajta. Ha nem lehet, szakítson.

Persze vannak - ritka - kivételek, ha a párja "engedélyt" ad a félrelépésre, az egy más helyzet.

Minden más esetben ez megcsalás, ami gáz. Hogy finoman fogalmazzak.

2023. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19 igazad van sok mindenben. Ha nekem olyan könnyű lenne, nem fogalmazódott volna meg bennem a kérdés csak mennék szabadon szexelni.
2023. jan. 12. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!