Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy szeretőt keresek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy szeretőt keresek, ha a férjem maximum heti egyszer hajlandó lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
De ha megtudná gondolom bevágná a hisztit.
2023. jan. 12. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
9%
Jogos.
2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha lepontoznak, ha nem... Heti egy alkalom mellett én is megbolondulnék. N

(Ja és most számíts sok ajánlatra üziben)

2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Heti 1 azért nem tekinthető kórosnak. Még szerencsés is vagy, sokan havonta, negyedévente jutnak ennyiszer szexhez, sajnos.

Persze teljesen érthető, ha valakinek ennél sokkal többre van igénye, annak ez kevés, de ez nem gondolom, hogy legalizálja a megcsalást, attól ugyanúgy inkorrekt vagy.

Két dolgot tehetsz: 1. megbeszéled vele, hogy ez neked így nem jó, és találjatok ki valami kompromisszumot. 2. ha ez ennyire kevés, válj el, és keress olyat, aki megfelel az igényeidnek.

A megcsalás gerinctelenség ebben a helyzetben. Azért a heti egy nem egyenlő azzal, mint ha sosem lenne...

2023. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
szerintem fontos, hogy mennyi ido utan, mert 25 ev kapcsolat utan, normalis a heti 1 ;)
2023. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk még ritkább itthon, így én is a félrelépés mellett vagyok. Gerinctelenség? Kövezz meg... 40F
2023. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
#3 Nagyon sokan nyilvánvalóan megbeszélik, de nagyrészt semmi sem változik. Ha van gyerek, akkor nem mennék szét miatta, így nem minden esetben a legjobb döntés az elhagyás. Másrészt attól még szerethetem a párom, de ha nem egyeznek az igényeink akkor bizony valahogy változtatni kell. És ha ő nem segít, akkor marad az egyéni megoldás.
2023. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
#6: nálunk nincs gyerek, pusztán szeretem a párom. Ettől függetlenül teljesen mások az igényeink etéren. Mondjuk ő se hülye, tisztában van a tényekkel, nem is hisztizik, amíg nem nézem hülyének.
2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Heti 1 talán nem kóros annak akinek nem nagy az étvágya és tényleg 25 éve házas. De 6 év házasság (összesen 10 év kapcsolat) után fiatalon ez nekem nem normális. Főleg hogy igényes vagyok, nagyon jól tartom magam és lenne is lehetőség.
2023. jan. 12. 11:10
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

Én férfiként azt mondom jogos, de csak akkor, ha próbáltad vele megbeszélni a problémát, és nem volt foganatja.


Azt mellékesen jegyzem meg, hogy fordított felállásról szóló kérdéseknél a hozzászólók általában élesen elítélik a kérdés feltevőt. Itt most még nem válaszolt önjelölt erkölcscsősz, remélem megmenekülsz tőlük.

2023. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%

Ezek csak kifogások.

Ha ennyire nem passzoltok, válj el. Csak az inkorrekt ribik takaróznak gyerekekkel meg ilyesmivel.

Ha meg a férjeddel megbeszéltétek, és ezek után sem változik, ÉS belemegy a nyitott kapcsolatba, akkor oké. A háta mögött csak egy gerinctelen ribi maradsz.

2023. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!