Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inverz lábfétis? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inverz lábfétis? Mennyire lehet gyakori nőknél?

Figyelt kérdés
Lehet rossz a megnevezés, csak én gondoltam, hogy így írjam ki kérdésben. A lényeg, hogy nem azt értem ez alatt, hogy a srác helyett egy lány gerjed a férfi lábakra, hanem hogy a nő saját lábai fontos szerepet kell játszanak önmaga szemszögéből a szexualitásban, tehát elég erőteljesen élvezi azt, sőt szüksége van mindkettőre, arra is, ahogyan a lábait kényeztetik (és nem csak hagyományos módon), és arra szintúgy, hogy erősen attól indul be, hogy a lábaival csinálhat dolgokat, akár farokverés, akár más tevékenység. Gondolom ez sokkalta ritkább, mint az általános lábfétis férfiak esetén, és a nők inkább csak elfogadják, esetleg élvezik kicsit egy férfi kedvéért, de vajon mennyi nőre lehet ez jellemző, hogy kifejezetten erre gerjed, sőt, direkt fontos szempont, hogy ne csak kapjon a lábain keresztül, hanem adjon is? Milyen belső személyiséget takarhat, azon kívül, hogy domina hajlama van? Létezhet ilyen nő ezzel a tulajdonsággal, és mindezek mellett egy nagyon érett, belsőleg kedves és nőies tulajdonsága is legyen?

2023. jan. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy millióból egy maxx de jó szórakozást a megtalálásához sajnos biztos nem te vagy én kellenénk neki :(
2023. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A barátnőm ilyen, de csakis azért, mert nyitott volt a dologra. Miután bevezettem a lábfétises, perverz világomba, onnantól kezdve ugyanúgy odavan a kényeztetésért ahogy én is. Szükségesnek érzi a lábimádatot. Az #1-esnek igaza. Tényleg egy a millióból az esély, ha ez alapján ismerkedsz nőkkel. Viszont ha van eszed, akkor előbb meghódítod a leendőt, majd idővel felhozod a témát. Sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy nem ellenzi az újdonságot.
2023. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Más lányok lába tetszik. Fiúké nem.
2023. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
3. Nem ez volt a kérdés
2023. jan. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Engem az első fiúm vezetett be a láberotikába (a szebbik részébe, ahol még nincs undorító büdös láb meg hasonlók) és tetszett. Majd jött a második fiúm, aki nem kérte, hanem kapta. Szóval itt már magamtól kezdtem el neki csinálni dolgokat a lábammal. Most a harmadik kapcsolatomban szintén használom a lábaim kérés nélkül és nem vagyok eg, domina. Ha már a belsőről volt szó még annyit hozzátennék, hogy introvertált vagyok.


Tudom, én sem olyan vagyok, akit a kérdésben leírtál. De talán valamennyire sikerül(t) megválaszolnom. Amit te írtál az nagyon ritka!

2023. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés nő ilyen. (F)
2023. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5 -ös:

Elég szerencsés lehet a párod (és az exek is), már ez is szerintem nagyon szép, amit írtál, meg is lepődtem, hogy ilyen válasz érkezett a kérdéshez. Magamról nem meséltem a leírásban, de introvertált vagyok szintúgy, nem is kicsit, a környezetem nem nézné ki belőlem kb. az alap szexuális vágyat sem, de úgy vélem, legalább is azt vallom magamról, hogy bőven az egészséges kategóriába tartozik a lábfétisem. Ugyanis nálam alap, hogy egy nő ápolt, tiszta, igényes legyen mindenütt, és ez a lábakra is vonatkozik.

Tudom, nem minden egy vágy körül forog, és én sem így gondolkodom már, és biztos vagyok benne, ha központi téma lesz a lábfétis, annak csakis az az oka, hogy alapszinten sem tudja valaki megélni, kiélni azt. Ha meg természetesebben kezelné több nő, akkor eleve nem lenne központi téma belőle, dehát nem így van.

2023. jan. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!