Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy 30 év körüli srác össze jön egy 10 évvel idősebb nővel, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
Értem is meg nem is. Csupán azért tettem fel a kérdést, mert nem egyedi eset az is érettségi körömben. Köszönöm a válaszokat.

2023. jan. 11. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene nekem gondolnom bármit is számomra vadidegen emberek magánéletéröl? Semmi közöm hozzá, ha ők így boldogok és ez az így kialakult mozaikcsalad minden tagjának megfelel, a gyerekeknek is, akkor semmi gáz nincs benne.
2023. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös! Egészségükre, ha komolyan gondolják!
2023. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is negyven plusszos nőkkel vagyok viszonyba 34 évesen, és a saját vagy fiatalabb korosztályból párt se választanék magamnak.


Egész egyszerűen azért, mert nem találok velük semmi közöset egymásban.


Ennyi.

2023. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22 évesen 17 évvel idősebb párom volt és komoly volt a kapcsolat. Miért csak az "elfogadható" hogy egynegyvenes pasi húsz éves csajjal van? Mondjuk engem ez sem zavar a rokonságomban van ilyen kapcsolat és már hét éve együtt vannak.
2023. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik egymást, miért ne?
2023. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
10 év egyáltalán nem nagy korkülönbség semelyik irányba sem. Még a 20 se lenne annyira kirívó. A 40-50 már elgondolkodtató, hogy mi lehet a háttérben. De tényleg. Mi az a 10 év? Anyám is egy 9 évvel fiatalabb pasihoz ment hozzá, szült is neki gyereket. Na bumm. A szerelem nem válogat.
2023. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!