Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő "csak fekszik" az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő "csak fekszik" az ágyban, az nálatok mit takar? Elvégre alapjáraton szexben a férfinak több fizikai mozgásra van szüksége a legtobb poznal

Figyelt kérdés
Pl lovaglonal forditva, de a legtobb pozicional igenis a ferfinak kell erot beleadnia, ezen kivul a no az erintesein kivul mit tudna tenni hogy jobb legyen?

#szex #nő #Szexualiatás
2023. jan. 11. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy nulla szenvedély, tűz van benne mintha egy guminővel csinálnád.
2023. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekszik mint egy fadarab hogy tényleg semmit nem csinál csak adja a lyukat, hogy dugják. Nem érint, nem ad ki semmi hangot, nem kulcsol pl a lábával, nem tesz bele semmit...
2023. jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Voltam már ilyen szex kapcsiba ilyen lánnyal. Engem nem zavart, sőt pont ez tetszett benne mint tárgyat megb@szom.
2023. jan. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha hanyatt b.ssza magát, mint egy tengeri csillag
2023. jan. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak fekszik az azt jelenti hogy dughatnék guminőt is mert energiabefektetés-kielégülés szempontból az jobb lenne.


Igyekszem minden részletre figyelve, minőséget adni. Remélem nem gond ha elvárom hogy a másik is próbálkozzon (aktívan)! Persze ha fizetne érte akkor más lenne a szitu, de emígy nagyon demotiváló tud lenni

2023. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván ne mocorogjon alattam, de símogasson, bújjon, ha úgy vagyunk csókoljon meg.
2023. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen íze van a vanília fagyinak? Hát... vanília íze."


Amit tudunk erre írni, azok tüneti dolgok, de pl. egy nő, aki átéli és élvezi a szexet, az nem azért aktív, mert tudatosan tudja, hogy neki csókolóznia, mozognia kell. (A túlmozgásos nők úgyszintén nem jók az ágyban.)


A jó szex különben sem egy technikagyűjtemény fizikai kivitelezése, hanem egy érzelmileg egymásra hangolt, kölcsönös testi örömszerzés. Nem az a baj a fadarabként fekvő nőkkel, hogy "nem csinálnak semmit" - hiszen ez akár bejövős is lehet, lásd a #3 választ -, hanem hogy nincsenek érzelmileg egy hullámhosszon a férfivel és a testi örömszerzésnek is csak a legalsó szintjét akarják nyújtani. Olyan, mint amikor valaki egy randin csak érdektelen, zárt végű tőmondatokban beszél.

2023. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz rád, nem ad ki hangot, nem mond semmit, hiányzik a tónus, érzed, hogy laza az egész teste mintha egy nyugágyon pihenne, nem liheg, nagyjából egy pózban csinálja, ami rendszerint a misszionárius. Ha ezek együtt megvannak, az tipikusan a darab fa élményt jelentik nekem.
2023. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez a legjobb, semmit nem kell csinálni csak reszelni. Eng még zavar is ha élvezi a lány.
2023. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem bejön, ha a nő nem túl aktív és nem mozog annyit. Jobban szeretem, mint ha ugrál össze-vissza, meg vergődik.
2023. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!