Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy készüljek fel az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy készüljek fel az anális szexre?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első

22/N


2023. jan. 10. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha gondolod, szívesen adok pár tanácsot. Nekem már jó párszor volt részem anális szexben. 25/N
2023. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha még sosem volt anális élményed, ne szexszel nyissatok. Egy darab ujj bőven elég. Nézz utána a beöntésnek is!
2023. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos az elsőnél: nyugalom, türelem, kommunikáció, fokozatosság, síkosító és óvszer (?), beöntés (?). Valamint előjáték+!


Amikor óvszer mellett csináltuk (javasolt több okból is) akkor én nem csináltam beöntést. Olyankor csak zuhany közben benyúltam az ujjammal és úgy tisztítottam ki magam.

Ha nincs óvszer akkor nagyon is ajánlott a beöntés. Lehet kapni külön zuhanyfejre szerelhető intim mosót. Langyos víz és gyenge vízsugárral (FONTOS!) addig ismétled, amíg tiszta víz nem jön ki belőled.


Behatolásnál fontos el legyél lazulva, mert különben szenvedős lesz. Ne durr bele boom! Ha te akarod irányítani a behatolás mértékét akkor a lovagló pózt tudom ajánlani. De nekem az oldalt fekvős vált be a legjobban.

2023. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ott a punci, beteg dolog a seggbe. Az számomra homo kategória, náluk "normális".
2023. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
4-es: Szerintem mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy milyen szexuális életet akar élni. Ha ő análozni szeretne, akkor hagyd rá. Tanácsokat kért, nem negativitást.
2023. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5os szerintem "Ha ő análozni szeretne, akkor hagyd rá. Tanácsokat kért, nem negativitást." rész nem fedi a valóságot, inkább a párja szeretne nem biztos hogy ő:-)
2023. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én...
2023. jan. 10. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Na az jó.

Örülök hogy nő is szeretné.

40f

2023. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Előtte egy beöntéses mosás irrigátorral. Egy labdányi langyos víz elég, ha túlzásba viszed a vízmennyiséget csak rosszabb lesz a helyzet.

A síkosítóval ne spórolj - csucsogjon rendesen.

Ha bedugta várj 10-15 másodpercet, addig ne mozogjatok. Ennyi kell, hogy elmúljon a fájdalom, utána már mehet a reszelés bátran.

2023. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Ne várj sokat tőle. Fájni fog.
2023. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!