Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexre hogyan készüljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexre hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Párom már nagyon régóta szeretné kipróbálni, és bár nincs ellenemre, mert én is kíváncsi vagyok rá, a higiéniás dolgok miatt félek, és nem gondolom, hogy egy punciból ki popsiba be annyira jó ötlet lenne. Hamarosan itt a születésnapja és gondoltam "meglepem", de szeretnék előtte felkészülni, hogy ne találkozzon olyan dolgokkal mikor kihúzza, amivel nem kellene.

Otthoni módszerek érdekelnének, de szívesen be is ruházok olyan dolgokra, amitől minden simán megy. :)


2019. aug. 23. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Célszer lenne tágítgatnod magad, elsőre az ujjaiddal, aztán játékszerekkel. Használj sok síkosítót! :)
2019. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban.

Elmondhatnád neki ezt, elvégre kapcsolatban vagytok. Beszéljetek.

Ha normális ő is azt fogja mondani, hogy igen, előfordulhat az is, de ez van... nem probléma.

2019. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Lélekben is készülj

Amúgy beöntés ,tágítás, lazulás, síkosítás és óvatosan mehet .ha nem fog ajtóstul rontani a házba akkor nem lesz gond . Nyugi ne parázz

2019. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Óvszert mindenképp használjatok!


Így a higiéniás aggodalmadnak is vége, de ami még fontosabb: a párod így nem fog elkapni semmiféle fertőzést onnan hátulról.

2019. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő higéniával.
2019. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Az anális szex alapszabályai: higiénia, sikosító, fokozatosság.

Előtte alapos tisztaság (ott is és a partnered keze, ápolt, nem hosszú körmök stb.), beöntés. A partnerednek folyamatosan jelezz vissza mikor mehet "több" mikor "kevesebb" használjatok óvszert, egészségetekre!

2019. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Óvszert mindenféleképpen szeretnék. Otthoni beöntésre tipp? Nem a tusolót szeretném feldugni? Aznap ne egyek?

Bocsi, ha butaságot kérdezek, de amennyire izgat, annyira aggaszt is.

2019. aug. 23. 22:15
 8/10 Inda12345 ***** válasza:
24%
Lenne egy javaslatom.ami a baràtnömnèl bevàlt.ugyanis egyszer anàl utàn nem volt tiszta a szerszàmom ,amikor kivettem.mondtam neki,hogy engem nem zavart,de ö szègyelte magàt,igy vettem neki egy anàlvibràtort.mielött találkoztunk voln felnyomta magànak,ha tiszta volt,amikor kihuzta,nyugodt volt,ès mehettem popsiba is,sosem volt gond utànna
2019. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell beöntés, csak fellazítja azt amit nem kéne. Én a partneremmel simán puncit-popsit váltogatva csináljuk és semmiféle fertőzést nem kaptunk még el. Sikositónak meg kókuszolaj a legjobb. Olcsó, sokáig hat.
2019. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele az aggodalmaidat.Amúgy én is így vagyok vele, próbáltuk már, kellemes is volt, de egyszer előfordult kisebb baleset. Ő teljesen természetesen reagálta le, sőt már előtte is mondta, hogy ez őt nem zavarná, hisz tudja hova dugja, de ettől függetlenül én rémesen kellemetlenül éreztem magam, s ez az az ok, amiért nem is nagyon próbálkozunk már ezzel. Mert engem zavar. S ahogy olvasom, még beöntés után is lehet aggódni,hiszen a mélyebb részekről simán action közben lehozhatja, amit nem kell.
2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!