Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Allandoan egy sracrol fantazia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan egy sracrol fantazialok, hogy tartsam vissza?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy par honapig sokat szexeltunk... En fejeztem be mert rajottem, hogy ez mar tul sok lesz, es a "kapcsolatunk" teljesen ertelmetlen. Valamint ott logott a levegoben hogy egyszer talal "jobbat" es mar nem keres annyit... Megtartani megtartott volna, tul jo volt a szex koztunk elmondasa szerint is... A lenyeg hogy ennek szeptember ota vege, beszelek vele meg azota neha. Nem mondta ki soha pontosan, de szerintem meg nagyon szivesen benne lenne.... Mindegy hogy eppen ki/kik vannak neki, ha én utalnek ra hogy benne vagyok sztem rogton pattanna. De kozben meg nyilvan, tudom hogy nem szabad mar, mert gaz lenne nekem.... Szoval nagy a dilemma..
2023. jan. 10. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Ó, kis butus...

Ha még akarna dugni, puncsolna, ha komoly kapcsolatot akarna, már jelentkezett volna és nem csak szexre...

Szóval most az van, hogy jókat dugtatok, neked különösen jókat, és most hiányzik neked.

Hát két lehetőség van, vagy bevállalod azt, hogy akár ingyenpunci is lennél egy bármilyen " kapcsolatban", vagy elfelejted örökre és észreveszed, hogy van önértékelésed, önbizalmad, tartásod.

2023. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy mekkora neki?
2023. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!