Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Allandoan egy sracrol fantazia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan egy sracrol fantazialok, hogy tartsam vissza?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy par honapig sokat szexeltunk... En fejeztem be mert rajottem, hogy ez mar tul sok lesz, es a "kapcsolatunk" teljesen ertelmetlen. Valamint ott logott a levegoben hogy egyszer talal "jobbat" es mar nem keres annyit... Megtartani megtartott volna, tul jo volt a szex koztunk elmondasa szerint is... A lenyeg hogy ennek szeptember ota vege, beszelek vele meg azota neha. Nem mondta ki soha pontosan, de szerintem meg nagyon szivesen benne lenne.... Mindegy hogy eppen ki/kik vannak neki, ha én utalnek ra hogy benne vagyok sztem rogton pattanna. De kozben meg nyilvan, tudom hogy nem szabad mar, mert gaz lenne nekem.... Szoval nagy a dilemma..
2023. jan. 10. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
De hülyeségnek tartom az ilyen "mártírkodást". Mert majd egyszer...Az majd akkor lesz. De addig is miért nem lehet élvezni ami jó?
2023. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De valamiert felek neki bevallani, hogy mennyire vagyom ra... Attol is felek hogy megis visszautasit. Pedig kezdem elengedni azt hogy kisse megalazo lenne nekem visszamenni...
2023. jan. 10. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Félsz a visszautasítástól, közben meg azt ecseteled, hogy bármikor füttyentesz neki, ugrana hozzád. Most akkor hogy van ez?


Meg nem is értem, hogy min megy most a siránkozás? Nekem tökre úgy fest, hogy te a büdös nagy semmin túráztatod magad, és ha nincs baj, te csinálsz magadnak.

Ha továbbra is akarsz vele szexelni, hát akkor szexelj vele, és ne görcsölj azon, hogy mi lesz ha.. lesz ami lesz, azt csá, nem fogsz belehalni.

2023. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lehet csak felreertem... Az hogy meg vonzodik hozzam es meg mindig azt gondolja hogy jo volt a szex az biztos.... De lehet hogy buszkesegbol visszautasitana...
2023. jan. 10. 09:15
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha visszautasít? Akkor legalább végleg elfelejtheted, és éled tovább nyugisan a mindennapjaidat. Aztán majd lesz más.
2023. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dugjatok! Dugni jó!

Amúgy hány évesek vagytok?

2023. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5os, igazad van, csak ugy erzenem akkor hogy megalaztam sajatmagam :D mikozben ketlem hogy ne lenne kedve.... Mindketten 23
2023. jan. 10. 09:24
 8/12 anonim ***** válasza:
De most ez csak szexkapcsolat volt? Rendes kapcsolat miért volt kizarva? Ha mindkettőtöknek jó volt együtt, nem értem miért nem lehet normális kapcsolatot...
2023. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd a fenébe, keress mást olyat akivel többet is el tudsz képzelni. Minek kellene eröltetni ezt,főleg ha már egyszer lezártátok? Előbb utóbb úgyis lesz neki más,te meg nem fogod tudni kezelni ezt,ha már előre ezen rágod magad.
2023. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azert mert o eppen ki akar mindent probalni, es kotottsegek nelkul szexelni, nem akar kotodni. En meg belatom, hogy nem lett volna vele ertelmes a kapcsolat akkor se ha benne lett volna komolyban hiszen leginkabb szexualisan illettunk ossze. Ami gaz, hogy szerintem o azt hiszi h szerelmes lettem bele anno :D
2023. jan. 10. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!