Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok a consensual non-consent szexet (rape playt)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 18:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%
Én pl. csak így élvezem a szexet, ha el van játszva, hogy párom megerőszakol. :D
2023. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet. én már sajnos lettem erőszak áldozata, és hátha segítene feldolgozni, mert mégiscsak egy biztonságos környezetben kerülhetnék közelebb ahhoz ami akkor történt és ami azóta is tabu számomra.
2023. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én igen, ha szimpatikus a masik fél.
2023. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

11: Ez hogy jön ide? Itt végső soron konszenzuális szexről van szó. Ha hetero akkor nem fogja izgatni egy ilyen szerepjáték férfival egyik oldalon sem. De vannak biszex vagy meleg férfiak akiket meg izgat egy olyan felállás, hogy egy másik férfi erőszakolja análisan persze csak a roleplay keretében. Nincs ebben semmi rossz. Azon meg kár rugózni, hogy ez tulajdonképpen nem az. Nyilván akármilyen más szerepjátékban is reálisan nézve nem az történik amit eljátszotok, amibe beleélitek magatokat. Ehhez kell némi fantázia. De hát ez a lényege, beleélitek magatokat valami szerepbe mert ez ad valami pluszt. Ha a pár mindkét tagját érdekli akkor lehet spontán, megbeszélik hogy bármikor csinálhatják így vagy úgy, csak ha az egyik fél ki akar szállni akkor ad egy konkrét jelzést. Például nem azt mondja NEM, NE ami lehet a szerepjáték része hanem hogy nem tudom én: székelykáposzta. Vagy orálnál tesz egy kézmozdulatot.

Például hazajön a párom aki katona és elkezd látszólag hülyeségeket beszélni akkor veszem a lapot hogy szerepben van, ha nekem is olyan kedvem van akkor szerepbe állok és előadjuk hogy ő a megszálló orosz katona aki elkap. És a valóságban nem jönne be, mert nem érezném biztonságban magam, nincs kontrollod afelett mi történik veled szerintem a halálfélelem fogna el így viszont biztonságban érzem magam, minden úgy és addig megy amíg nekem komfortos egy olyan partnerrel akiben megbízom és vonzó is számomra. Csak beleéljük magunkat valami másba és segítünk egymásnak életszerűvé tenni.

2023. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!