Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok a consensual non-consent szexet (rape playt)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 18:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%

10


Az is izgató számodra, ha azt képzeled el, hogy egy homoszexuális férfi megerőszakol téged análisan?

2023. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11-es: Az már nem annyira.
2023. jan. 9. 21:49
 13/24 anonim ***** válasza:
41%

Itt az emberek összekeverik a szezont a fazonnal. Ha egy no beleegyezik a szexbe akkor ott már nem lehet erőszakot játszani.

Azzal keverik össze hogy egy férfi domináns, durván csinálja a dolgokat, az nekem is tetszik, de hogy erőszakot imitálni… majd megtudnátok ti azt….

2023. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
#13 Valaki pont azért szereti ezt a roleplayt, mert átélt igazi erőszakot. Ez egyfajta coping mechanism. És azért ez annál több, mint hogy durva a partner. Sőt, nem is kell durvának lennie, ott a gentle rape is.
2023. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

Én pl magamról azért tudom hogy szeretem ha durva és domináns a férfi mert ez számomra a határozottság jele es mivel pl az apám egy agybeteg szerencsétlen f@sz, így rosszul vagyok egy férfitől ha bizonytalan vagy életképtelen…

Ezzel magyarázom

De hogy erőszakot akarjon átélni egy nő…. A gentle rape meg nem tudom hogy jön létre, hacsak nincs magánál az illető, vagy nem gyerek es nem tudja mit csinálnak vele…

2023. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Gentle rape-ről is rengeted sztori van pedig. Az alkohol vagy egyéb drog is rásegít, valóban, dehát ez meg tök gyakori szituáció, bármelyik buliban történhet ilyen. Egyszerűen annyiból áll, hogy szépen finoman lefogják az áldozatot, és miközben dugják, még ráadásul kis cuki nyugtatgatónak tűnő mondatok is elhangoznak a szájukból, vagy épp "dicsérik" az áldozatot. Ez mind gas lightning, és főleg ezek után szokták úgy érezni az áldozatok, hogy nem is történt erőszak, vagy ha igen, akkor az ő hibájuk. De ott van a blackmail is, azzal is lehet gentle rape, nem kell feltétlen drog. Vagy csak szimplán manipulálással veszik rá őket. Nem kell túlbonyolítani, nem egy elképzelhetetlen dolog.
2023. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
engem izgat...
2023. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kötözés is bele tartozik akkor igen, én pl szeretem

21L

2023. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez nemi eroszak szerepjatek?
2023. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. jan. 11. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!