Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az önkielégítés nem elég jó?

Figyelt kérdés

8 évig volt párkapcsolatom. A hagyományos szex is fantasztikus volt vele de mivel szájjal ritkán csinálta helyette csinálta nekem kézzel ami minden egyes alkalommal isteni volt. Szinte minden alkalommal másfélszer élveztem el, rengeteg "folyadék" jött és napokra "lenyugtatott" minden alkalom. Tökéletes volt amilyen gyorsasággal és ahogyan csinálta, ezt nem lehetett tovább fokozni

Pár hónapja szakítottunk, kilátásban sincs más partner és munka és egyéb okok miatt nem is lesz így egyre többet szoktam magamnak csinálni. Megvan a vágy, kellően felizgulok, de bárhogy csinálom szimplán csak elélvezek de olyan mintha nem lenne orgazmusom. Ez már évek óta így van, a partnerem mellett is csináltam de akkor sem volt elég jó akkor is alig vártam, hogy ő csinálja

Miért van ez? miért nem érzem, hogy lenne a legjobb magamnak?



2023. jan. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűlég hozzászoktál ahhoz, hogy ő milyen gyorsan és milyen erősen csinálja. A kapcsolatod előtt mi volt a helyzet?
2023. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagos és jó között lehetett korábban, akkor sem kiemelkedő. De biztosan jobb volt mint most
2023. jan. 9. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2023. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
32, fiú
2023. jan. 9. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!