Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feederism kedvelő vagy attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feederism kedvelő vagy attól nem undorodó nőt hol lehet megismerni?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy sem, de már régóta ehez a fétishez vonzódom.

Már régóta a duci, telt, kövér nők tetszenek. Hét éve pedig a feederism is vonz.


Az egészségének senkinek nem árranék. Én csak keresnék egy olyan nőt aki ezt elfogadja. De nem tudom, hogy hogy lenne egyszerűbb ezt az elején tisztázni.

Emiatt keresek egy netes oldalt. Ha valaki ismer ilyet öröülnék neki, ha belinkeli.


Előre is köszi a válaszolat! 😊


Kérlek titeket, ha lehet ne szidalmazó válaszokat írjátok!


27F



2023. jan. 7. 14:14
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem "kedvelő" nagyon kevés van, és veszélyes is lenne szerintem ha egy feeder fétises férfi ilyen nővel lenne együtt.


Viszont azt tapasztalom, hogy ha erős szándék van ezen vágyak kordában tartására, akkor sok nőnél nem lesz akadály önmagában az, hogy furcsa fantáziáid vannak.

2023. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát, ha nekem ezek többnyire fantáziák akkor elfogadják?
2023. jan. 7. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Utóbbit nem teljesen értem. Egészséges kapcsolatban kb. arra vered, amire akarod. Bár ennyire általános kijelentéseket azért nem szívesen teszek.
2023. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!