Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ribis lány jó néven veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ribis lány jó néven veszi azt ha egy fiú komoly szándékkal akarja őt megismerni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki úgy viselkedik hogy a legtöbb fiú csak megdugni akarja, meg sok fiú használta már ki eddig.

Viszont beszélgettem vele és egy nagyon cuki lány amúgy, de ribis típus, vagyis kívülről úgy tűnik. Én komolyabban szeretném őt megismerni, mert tudom hogy valójában ő nagyon aranyos, csak valamiért élvezi hogy sok fiúnak bejön vagy nem tudom. De én többet látok benne mint pár alkalom. Eddig ha jól tudom 1 évnél hosszabb kapcsolata még sosem volt, jó igaz még fiatal. Szóval egy ilyen jó néven veszi ha egy fiú komoly kapcsolatot akar vele? Tetszem neki, csak az a gond hogy először ilyen ribisen viselkedett velem is.


2021. dec. 26. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

K..ból lesz a legjobb feleség. :) Én simán megpróbálnám.

Én is ismerkednék olyan nővel, aki imádja a pasikat, mert én is szeretem az egy nő több pasis szexet és szerintem komoly kapcsolatban is működhet.

F36

2021. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj.
2021. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdtem ilyennel. Nagy hiba volt. Lehet egy csajról beszélünk.
2021. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ribi az ribi marad mindig csak a f**zok után fog futni.
2021. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!