Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy annyira rátok jött a maszti/szex, hogy bárhol nekiálltatok?

Figyelt kérdés
Gondolok iskolára, erdőre, közterületre. Volt már, hogy nem bírtátok volna ki hazáig és így nyílt utcán végeztétek el? Látott valaki?

2023. jan. 7. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2023. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenki ragadt meg egy ösztönlény szintjén.
2023. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, mindig kibírtam.
2023. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem ragadok meg egy ösztönlény szintjén de uszodába, koliba meg suli wc-be volt már.

Meg amikor elmentünk ismerőst vagy rokont meglátogatni 1-2 éjszakára messszebre természetesen a wc-n könnyítettem magamon ott is.

2023. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Strandon általában mindig, suli wc, buszmegálló mögött már volt (éjszaka)
2023. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Strandon, a lánynak meg láttam a sunáját, kinyílva. Azonnal elmentem kiverni a budiba.
2023. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akarhol nem viszont sok helyen csinaltam. Nem azert mert nem birtam ki hanem mert izgalmas. Nyilvanos vagyis olyan helyen ahol meglathatnak nem csinaltam. De amugy volt otthon mindenutt, suliban, autoban, repulon, buszon, vonaton, lepcsohazban, erdon-mezon, medenceben, tengerben, tengerparton stb stb. :-))
2023. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer voltam egy ilyen erdei túrán egy nagyobb csapattal, előttem ment egy csaj ilyen seggre feszülős nadrágban, teljesen felpörögtem, aztán a végén nem bírtam, lemaradtam picit és megoldottam a dolgot.
2023. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
erdoben, folyo parton, nyilvanos wc-ben, munkahelyen, autoban, varosi park, felreeso utcan ahol a madar sem jar
2023. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben autóban munkahelyen korhazban mindenhol rá jött már
2023. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!