Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek ha a nő simogatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ha a nő simogatja a péniszeteket?

Figyelt kérdés

Csak simi pl ruhán keresztül

Még nincs orál


2023. jan. 7. 10:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
#10 ugorj neki még egyszer a kérdésnek, kissé félreértetted.
2023. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#11 odaírta, hogy nincs orál, látom. A válaszokban meg mindenki azt írta, hogy örülne ha lenne folytatás, erre válaszoltam, hogy én is.
2023. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%
De okádék férfiak vannak. Nem kötelező elélvezniük minden egyes merevedéssel. De az persze okés ha csatakosan kielégítetlenül hagyják a csajt.
2023. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 13., én nő vagyok, de mi abban az okádékság, ha valaki nem akar felhúzva lenni majd kielégítetlenül maradni? Vagy te talán élveznéd? Jól felizgatnak és otthagynak? Na ugye...
2023. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
#11 nem lehet mit félreérteni ebben a kérdésben...
2023. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
13 te egy igazi bohóc vagy, aki szart sem tud az anatómiájáról a nemeknek.
2023. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

"Jól felizgatnak és otthagynak? Na ugye..."


Nekem rendszeres volt az ilyen. Nagyon sok férfi csinálja így.

2023. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Kövezzetek meg én szeretem. Bármi ilyesmi amit egy nő csinál, azt szeretem.
2023. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

13


Te jó nagy barom vagy. Igaza van a többieknek szart se tudsz a férfiakról. Nálam nincs ilyen hogy nem elégít ki a csaj, mert tenni fogok érte hogy ki fog. Sokkal másabb egy péniszt kielégítetlenül hagyni mint egy vaginát. Tök más a mechanizmus a hormonrendszer kiskomám, ne is hasonlítgasd a 2 egymáshoz. Tanuld meg a férfinek végig kell menjen az úton és nem fog visszafordulni.

2023. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
A nő evolúciós driveja hogy ki fogja elégíteni a férfit. Hiszen ha így tesz, feltehetően az nem fogja bántani őt. Akiből ez az alap ösztön hiányzik -lásd 13-as kommentelő- az macskás nő lesz vagy bántalmazni fogják. Ilyen egyszerű, majd abból tanul.
2023. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!