Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm megengegedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megengegedi a popsiszexet végre, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljuk, hogyan készülünk fel? Óvszert nem akarok használni.

2023. jan. 5. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szaros lesz a farkad
2023. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Vagy szar lesz, vagy nem lesz szar... erre kb. :D
2023. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon finoman kezdj hozzá és lassan gyengéden sok sikositoval !
2023. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Türelem, nyugalom, fokozatosság és kommunikáció!


Aznap light-os étrend. Mi legtöbbször gumiban csináltuk ezért a zuhanyzásnál elég volt csak az ujjam bedugni és úgy kimosni magam.


Ha gumi nélkül akarjátok akkor ajánlom a beöntést. Van külön zuhanycsőre szerelhető intim mosó csak ne legyen forró a víz illetve a víznyomás se legyen nagy. Mindemellett síkosító mindenképp legyen!


Engem fokozatosan vezetett be a barátom a popsis dolgokba. Elsőnek csak nyalás, ujjazás, plug stb. Előjáték++, nagyon fontos!


Ne durr bele boom legyen!

2023. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Gumi nélkül ne, ha nincs tapasztalat.


Arra pedig tényleg figyelj, hogy ne legyél gyors, vad.. ne fájjon neki, fokozatosan haladjatok. Síkosítót mindenképpen szerezz be.

2023. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok síkosítás. Hagyd, hogy inkább ő tolja rá magát a farkadra az ő tempójában.

Érdemes gumit húzni.

2023. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne csináljon beöntést, hanem várjatok arra a napra, amikor magabiztosan érzi, látja, hogy valószínűleg nem lesz gond. Gumi mindegy. Ha te vagy ő ettől biztonságban érzitek magatokat, hát legyen. Valamivel könnyebb síkosítani is gumiban.

Vegyetek minimum egy darab plugot és vízbázisú síkosítót - ezek nélkül nem lesz második alkalom. Akkor mehet a menet, ha a plug már szinte ellenállás nélkül ki-be jár, ez min. 15-30 perc várhatóan. Előtte meg se próbáld berakni a műszert, mert hibát fog jelezni! Végig mehet a doggy, messze ez a legegyszerűbb pozíció szerintem. A seggbeujjazást én eddig nem nagyon erőltettem, nem a leginkább bizalomépítő játék. Tetszőleges síkosítás mellett még az elején érdemes játszani a sekély részen (másik kézzel esetleg punci). Később inkább csak plug, nehogy véletlen koszos kézzel nyúlj rossz helyre. Dugásnál semmi extra, az elején én majdnem elmegyek, aztán amikor az egész bent van, akkor megszokom. Nem nagyon lehet kis tapasztalattal pozíciót váltani, meg keményen megküldeni, viszont finomkodni se kell annyira. Inkább az idő korlátos, mert szinte biztos nem fog örülni neki, ha addig akarod dugni, mint egy normál szex során.

2023. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikosito, nagyon lassan és kommunikálni kozben a pároddal. A kommunikácio a lényeg, utána minden megy ha az meg van.
2023. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy a fidesz nyeri az EP választásokat
2023. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!