Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzott szexuális vágyam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott szexuális vágyam van,mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm is elhagyott mivel csak azt akartam szinte minden percben, ha nem szexeltünk akkor gyakran összevesztünk de utána hatalmasat szexeltünk.

Most így egyedül nagyon sokszor kiverem de érzem hogy ez kevés.

A volt barátnőm már nem akar találkozni így sajnos nagyon ki vagyok.

Jelenleg nem akarok senki mással szexelni mivel nekem fontos hogy érzelmek is legyenek egy együttlét során.

Van hogy egész éjszaka áll és már nem akarok magamhoz nyúlni.

Történt már mással is ilyesmi? Ha igen mit csináltatok? 32f


2023. jan. 3. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Menj k***vához
2023. jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel ez csökkenni fog, menj kocogni, kondiba edzeni azok segítenek.
2023. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz csajozni, akkor fizess érte. Ha tudsz, akkor meg csajozz.
2023. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1# van nőd? Ha igen, ő hogy kezeli?
2023. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én ott kezdeném, hogy nem hazudok magamnak.

"nem akarok senki mással szexelni mivel nekem fontos hogy érzelmek"

Dehogy fontosak. Ha fontosak lennének, akkor nem tetted volna tönkre a saját kapcsolatodat azzal, hogy fontosabb a szexuális vágyad kielégítése, mint a partnered. Márpedig, ha azért veszel össze a pároddal, mert nem akar veled folyamatosan szexelni, akkor a szexuális vágyad kielégítése fontosabb, mint ő.

És akkor itt el lehet dönteni, hogy továbbra is olyan ember akarsz lenni, akit csak az ösztönei vezetnek, aki egy szexfüggő és a legfontosabb az, hogy ki legyen elégítve (mert most ez vagy). Vagy megpróbálod kezelni a függőséged és normális mederbe terelni az életed.

Bocs, hogy nyers vagyok és őszinte, de szembesülnöd kell a zord valósággal. Szexfüggő vagy, amit ha nem kezelsz tönkreteszed a kapcsolataidat és az életed.

2023. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

7/7

Szeretem ha valaki ennyire őszinte!

Köszönöm elgondolkodtató és igazad lehet! Ideje megismerni önmagam.

2023. jan. 3. 08:20
 7/11 A kérdező kommentje:

1#

Sajnálom! Hogy viseled? Gondolom nem egyszerű.

2023. jan. 3. 08:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a 7-es is írja, neked nem párod van(volt), hanem csak egy eszközöd a vágyaid kielégítésére. Amíg ilyen önző vagy és nem tudsz alkalmazkodni a másik igényeihez is, addig nem lesz igazán jó, tartós kapcsolatod.


Amúgy meg első körben a szexfüggőségedet kéne kezelned, mert ahogy minden más függőségről, erről is le lehet szokni. Maszturbálás helyett sportolj valamit, az jól levezeti az energiákat.

2023. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert bunkó voltál biztosan a csajjal.

HA úgy állsz hozzá akkor neki is megjött volna a kedve.

De te biztos durr bele és reszelted csak.

Nem is csoda hogy elment a kedve tőled.

2023. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#11 nem feltétlen azon múlik, tőlem fejre is állhat a párom, akkor se lesz kedvem napi 5x szexelni.
2023. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!