Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, milyen testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, milyen testalkatúak vagytok, és milyen testalkatú fiúk, férfiak jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Vékony, vagy viszonylag vékony testalkatú vagyok, és a hozzám hasonló vékony testalkatú fiúk/férfiak jönnek be.
Vékony, vagy viszonylag vékony testalkatú vagyok, de az izmosabb, vagy akár kövérebb fiúk/férfiak jönnek be.
Molettebb, izmosabb testalkatú vagyok, de inkább a vékonyabb testalkatú fiúk/férfiak jönnek be.
Molettebb, izmosabb testalkatú vagyok, és a hozzám hasonló izmosabb, esetleg kövérebb fiúk/férfiak jönnek be.
Egyéb, leírom.
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vékony és sportos alkat vagyok és mindig is a sportosabb férfiak vonzottak; akiken látszik, hogy mozognak és ügyelnek az alakjukra, de nem is ez a fő elfoglaltságuk, illetve életük célja.
2023. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Én vastagabb pali vagyok, amolyan medve alkat. 170 centihez 95 kiló, izom és zsír is van rajtam.

Eddig minden barátnőm vékony volt, a legmagasabb is alacsonyabb kicsit nálam. 50 kilós volt a legnehezebb, 165 centi magassághoz. A legvékonyabb 150 magas, 40 kiló.

2023. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Molett vagyok, és az átlagos pasik jönnek be. Vékonnyal nem is kezdenék.
2023. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magas vagyok és elég vékonyka, de szoktam edzeni.

A magas férfiak tetszenek, akiken nincs felesleg. Szóval lehet vékony is vagy átlagos testalkatú, sportos vagy ezek keveréke, csak ne legyen rajta semennyi felesleg.

Az első opciót jelöltem.

2023. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, sportos vagyok, és a magas, normálisan izmos férfiak jönnek be (nem kigyúrt, és nem is "úszó" testalkat - az már túl sok, hanem mint mondjuk egy focista).


A barátom ezzel szemben alacsony, és van kis pocakja, szóval az, hogy mi az ideál, és ki az, akivel személyiségben passzolunk, és szeretjük, megértjük, támogatjuk egymást már két külön dolog.

2023. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért veszed egy csoportba az izmos pasikat a kövérekkel? Én emiatt nem tudok szavazni, mert nekem az izmosak tetszenek (de nem a nagyon kigyúrtak, hanem az atletikus, kissé izmosak), a kövérek és a pálcika vékonyak egyáltalán nem. Amúgy vékony/izmos alkat vagyok, formás combok, fenék.
2023. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!