Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kövér nők nem szeretik a kövér férfiakat, de a kövér férfiak nem szeretik a kövér nőket?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, nem sportos, de nem is kövér. Személy szerint imádom a húsosabb nőket, nagy cicik, nagy popsi. Mondjuk, azt még megértem, hogy a nők nem rajonganak a kövér férfiakért, mert elhízzák a farkukat, nem tudnak úgy mozogni szex közben, nem jó velük a szex. De a férfiak miért szeretik a sovány nőket? Nincs se cici, semmi...

2022. júl. 14. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, a kérdésem a sovány nőkre vonatkozott.
2022. júl. 14. 21:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs benne. Ízlésnek hívják a dolgot. Akinek a vékony nők jöttek be annak az fog bejönni akkor is ha felszed +10-20-30 kg-t. S fordítva, akinek a teltebb alak jött be annak az fog tetszeni akkor is ha ő maga átlagos, vagy elhízott.
2022. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kövér nők se jók. Lottyadt test, puncit betakarja a zsír


Csak amíg egy magamutogató dagadt nőre rámondják BBW, meg plus size szépség meg milyen jó hogy felvállalja magát addig egy kövér férfi ugyanezek szemében egy dagadt igénytelen

2022. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

"De a férfiak miért szeretik a sovány nőket? Nincs se cici, semmi..."


Igen, mert a világ összes nője, aki nem dagadt, annak nincs is cicije és nincs rajta semmi. Ez nagyon pontos leírása a valóságnak, kikezdhetetlen, nem ferdít semmit.

2022. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

"Csak amíg egy magamutogató dagadt nőre rámondják BBW, meg plus size szépség meg milyen jó hogy felvállalja magát addig egy kövér férfi ugyanezek szemében egy dagadt igénytelen"

a kövér nő is. a "plus size szépség" meg felvállalás dolgot csak más, magukat szintén elfogadni képtelen kövér nők, meg a kattintásvadász weboldalak nyomatják

2022. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kövérség továbbra is betegség, és azt fetisizálni, hogy valaki érrendszeri problémákban, magfas vérnyomásban és koleszterinben fog kipurcanni, ugyan annyria egészségtelen mint az anorexiás alkatú nőket isteniíteni.

Az, hogy kinek milyen az ízlése az egyéni, de általában egy vékony/normál testalkatú ember egészséget sugall, illetve valóban áltlában egészségesebb is, ezáltal vonzóbb. Így az, hogy valaki mondjuk kövér nő/férfi, attól még előbb fog egy normális alkatú partnerhez vonzódni mintegy ugyan olyan kövérhez. Csak szimplán általában nincs más, és az ilyen típusú emberek egymás mellett kötnek ki a végén. Ettől még szeme mindenkinek van, és előbb fog megnézni egy szép alkatú embert mint egy 120 kg-sat.

2022. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Erre igazából nincs magyarázat.

A vékonyság akár egy fétis is lehet, sok ffi ezért vonzódik a vékony nőkhöz.

Nem baj, hogy se cici, se popsi, semmi, mert pont ez az izgató benne.

Volt olyan párom, aki ha föltette a kezét, meglehetett számolni a bordáit. Imádtam. Puszilgattam, nyalogattam.

Arról nem is beszélve, hogy a vékony nők puncija egyszerűen gyönyörű.

Ha még a szemérem ajkai is lógnak, na ott meg már a látványtól eltudok élvezni. 🤷‍♂️

2022. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedet nem pontosan értem, de kövér nő vagyok és imádom a kövér férfiakat. Legalább is legyen rajta fogni való, min. 10-20 kiló felesleg és max. 130 kiló körül legyen. Annál nagyobbal már nem olyan kényelmes a szex, de amúgy legyen mit fogni és imádom. Főleg, ha magas is hozzá.
2022. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez így normális kedves 8- aska.

Nagyon hülyéül nézne ki, ha egy kövérebb nő mellett, egy 70 kilós pasas őgyelegne.

Én azt làtom, hogy a nők álltalában szeretik az un normálisan erőss férfiakat.

Amikor viszont már túl sok a zsír, és nagyon nagy a poci, na azt már nem annyira menő.

Amelyik férfinél télen- nyáron dinnye szezon van, az már nem okéska.

Az már sok dologban akadály, pl a szexben is.

A nők kövérsége más. Sok férfi szeteti a nagy ciciket, a nagy popsit, és ugye nagy előny, hogy a nőknél nem játszik az a fránya potencia faktor.

2022. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!