Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostituálttal össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostituálttal össze lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, de nem tudom hogy hova illik ez a kérdés…


Nagyon nem szeretnék kapcsolatot, ennek sok oka van és ha részletesen belemennék, akkor megértenétek.


Viszont szexre, testiségre, női érintésre vágyom… Ezért elhatároztam, hogy rendszeresen lakásos prostihoz fogok járni, ha eléri a jövedelmem azt a szintet, hogy ez semmilyen szempontból ne okozzon nekem problémát.


Így is voltam már kétszer életemben lakásos hirdetőnél és nem volt rossz, de annyira jó sem…


Először arra gondoltam, hogy lehet egyel össze kéne jönnöm, engem nem zavar a munkája és ha mással is van… Viszont rájöttem, hogy nem lenne ennek olyan sok értelme, és párkapcsolatra ilyen szinten sem vágyom.

Meg ha a pénzemért szexuális szolgáltatást kapok, annak még valahol van értelme, de ha mondjuk megjátszott érzelmeket, annak már nincs… Legalábbis erre nem vágyom.


De csak így simán a szex egy ismeretlennel olyasmi mintha egy szexbabával lennék (persze azért jobb, de remélem érthető hogy értem), nem érzem annyira hogy egy háromdimenziós, valódi emberrel vagyok, pedig az jó lenne…


Egy őszintébb viszonyt szeretnék egy prostival, még akkor is ha Ő nyilvánvalóan nem élvezi velem a szexet, vagy nem annyira mint én… És arra szeretnék törekedni, hogy kifejezetten rossz neki se legyen.

De a lényeg az lenne, hogy tényleg érezzem, hogy valódi ember, személyiséggel…


Sok prosti kiírja, hogy nem keres párt a vendégei közül és ez elég tabu dolog náluk… De ennek ellenére is sokan belemennek pl. egy sugar kapcsolatba, ha eleget ajánl a kuncsaft.


Én viszont nem ezt szeretném, mint rájöttem, hanem csak mondjuk heti 2-3 alkalommal elmenni, hosszútávon és a szex mellett (vagy néha helyette), beszélgetni egy keveset.


És az érdekelne, hogy így vajon kialakulhatna e barátság vagy haverság?


Így lehetne része bizonyos mértékig érzelmes szexben, amire vágyom, anélkül hogy lenne kapcsolatom, amiről bizonyos okokból végleg lemondtam, elvetettem a lehetőséget…


Vagy még ez is túlzás, általában nem nyitottak ilyesmire?



2022. dec. 30. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha találsz egy olyan hirdetőt, akinél jól érzed magad, szimpatikus a nő, és a szex is jó, akkor ha visszajársz hozzá heti egyszer-kétszer. Jó eséllyel, mint állandó vendége, ha nem vagy lekezelő vele, ha ápolt vagy, és nem kérsz tőle túl beteg dolgokat, kialakul egyfajta szimpátia a részéről feléd, de legalábbis örül, ha te hívod, és nem egy vadidegen.
2022. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

TL;DR:

Olyan prostit keres, akinek állandó vendége lenne és idővel érzelmi szálak (nem feltétlen romantikus, inkább baráti/haveri alapú) alakulnak ki, hogy ne csak üres szex legyen, hanem valamivel több.

2022. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy megveszekedett féleszű prosti se fogja elhinni, hogy Te csak barátkozni akarsz vele, és nem áll szándékodban beleszeretni később. Még ha most ezt is hazudod magadnak, akkor se.
2022. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
igen össze tudsz barátkozni vele de minden pénzbe kerül én pl egész rég eljárok egy lányhoz mondjuk 2 órára megyek kérek egy natúrfranciát lejár az első óra és simán átvált gumira csak mert kéne neki még 5000 hogy a 2 órát is úgy csinálja. Vagy ha pár percet maradok mert lassabban öltözök már gondja van pedig nincs vendége nem ezért. Mondjuk azóta változott enyhüét de betartom a szabályokat még ha már nem is annyira fontosan mereven kellene részéről. Nagyon megértem mit szeretnél amúgy.
2022. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#12.


#14.


Örülök, hogy vannak akik azért értik hogy mit szeretnék…


#14. Amit írsz, az amúgy kicsit szomorú, hogy ennyire óranézős a csaj… Nálam az egyik csaj akinél voltam az több mint korrekt volt ebből a szempontból.


Maradtam meg + 30 percet a megbeszéltekhez képest, meg kértem extrákat.

Ez nála 12 ezer volt még pluszban, de mivel az alapot már kifizettem az elején, mondta hogy majd elég ha a végén odaadom. Én nálam már csak húszasok voltak, mondtam hogy nem kérek vissza (tehát adtam volna egy 8-ast mint jatt, de csak mert véletlenül így jött ki), de Ő ragaszkodott hozzá hogy ad visszajárót.


Majd még adott egy teát és segített le fürdeni (ami az oldala szerint megint csak extra lenne) és mivel ott újraéledtem, még kaptam egy franciát full ingyen… Aztán mentem a dolgomra, de vagy 15 perccel tovább maradtam.

2022. dec. 30. 18:42
 16/19 A kérdező kommentje:
És elsőnek voltam nála.
2022. dec. 30. 18:42
 17/19 anonim ***** válasza:

gondolom ha kedves vagy viszonozzák gondolom ember függő


azért úgy a normál ha fizetsz bár te is olyan vagy mint én inkább adnál többet mint kevesebbet.

Mondjuk ha jól belegondolok rendesen keresnek ezek a nők szóval én nem érzem rosszul magam ha kedvem lelem bennük hisz akár megkeresik a havi millát is.

2022. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, h a prosti a pénzedért kedves veled, nem a két szép szemedért. Olyan kapcsolat, mint te szeretnél kb 1.000.000/1 ha összejön.
2023. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem lehet
2023. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!