Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostituálttal össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostituálttal össze lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória, de nem tudom hogy hova illik ez a kérdés…


Nagyon nem szeretnék kapcsolatot, ennek sok oka van és ha részletesen belemennék, akkor megértenétek.


Viszont szexre, testiségre, női érintésre vágyom… Ezért elhatároztam, hogy rendszeresen lakásos prostihoz fogok járni, ha eléri a jövedelmem azt a szintet, hogy ez semmilyen szempontból ne okozzon nekem problémát.


Így is voltam már kétszer életemben lakásos hirdetőnél és nem volt rossz, de annyira jó sem…


Először arra gondoltam, hogy lehet egyel össze kéne jönnöm, engem nem zavar a munkája és ha mással is van… Viszont rájöttem, hogy nem lenne ennek olyan sok értelme, és párkapcsolatra ilyen szinten sem vágyom.

Meg ha a pénzemért szexuális szolgáltatást kapok, annak még valahol van értelme, de ha mondjuk megjátszott érzelmeket, annak már nincs… Legalábbis erre nem vágyom.


De csak így simán a szex egy ismeretlennel olyasmi mintha egy szexbabával lennék (persze azért jobb, de remélem érthető hogy értem), nem érzem annyira hogy egy háromdimenziós, valódi emberrel vagyok, pedig az jó lenne…


Egy őszintébb viszonyt szeretnék egy prostival, még akkor is ha Ő nyilvánvalóan nem élvezi velem a szexet, vagy nem annyira mint én… És arra szeretnék törekedni, hogy kifejezetten rossz neki se legyen.

De a lényeg az lenne, hogy tényleg érezzem, hogy valódi ember, személyiséggel…


Sok prosti kiírja, hogy nem keres párt a vendégei közül és ez elég tabu dolog náluk… De ennek ellenére is sokan belemennek pl. egy sugar kapcsolatba, ha eleget ajánl a kuncsaft.


Én viszont nem ezt szeretném, mint rájöttem, hanem csak mondjuk heti 2-3 alkalommal elmenni, hosszútávon és a szex mellett (vagy néha helyette), beszélgetni egy keveset.


És az érdekelne, hogy így vajon kialakulhatna e barátság vagy haverság?


Így lehetne része bizonyos mértékig érzelmes szexben, amire vágyom, anélkül hogy lenne kapcsolatom, amiről bizonyos okokból végleg lemondtam, elvetettem a lehetőséget…


Vagy még ez is túlzás, általában nem nyitottak ilyesmire?



2022. dec. 30. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz nyitott, mert tízmilliókat keresnek havonta, egyik sem fogja ezt kidobni miattad
2022. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Jah, barátkozik veled - alkalmanként 20-30k-ért 😂 Ha normál, nem prostit nem tudsz felcsípni akkor prostit sem fogsz érzelmi alapú kapcsolatra. Kuncsaftként indulva sokkal-sokkal nehezebb mintha egy szimpla szórakozóhelyen ismerted volna meg.
2022. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1.


A 10 milliók nagyon nagy túlzás, 1-3 millió között keres egy átlagos hirdető / hó.


De egyébként sok hirdető a puncson 500.000-1.000.000 támogatással kapcsolatot keres…


Amúgy meg nem olvastad el a kérdést, sehol sem írtam, hogy abba kéne hagynia miattam bármit is…

2022. dec. 30. 11:06
 4/19 A kérdező kommentje:

#2.


De én fel tudok csípni nem prostit, vagyis eddig 3 kapcsolatom volt, de mind nagyon rövid volt (max 2 hónapos)… Mind a három lány engem hívott el randira, nem én Őket.


Ezen kívül meg 15 éves koromban egy 19 éves lánnyal veszítettem el a szüzességem…


Tehát úgy voltam a 2 prostin kívül 4 “normális” csajjal is, hogy magamtól abszolút nem próbálkoztam soha senkinél, én sosem kezdeményeztem.


Lehetne kapcsolatom, csak nem akarok. És van oka annak, hogy miért nem akarok…

2022. dec. 30. 11:09
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Jellemzően olyan pasast akarnak csak törzsvendégnek, akiről érzik hogy ezt helyén tudja kezelni. Ha azt veszik le rólad, hogy jobban meg akarod őket ismerni, akkor kezdenek veszélyesnek érezni.

Az oké, amíg egy szerepjáték a beszélgetés témája, de a személyeskedés már nem...

2022. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Magyarul: ingyenkurwa kéne. Muhaha. Majd rádöbbensz...
2022. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért nem olvassa el senki a kérdést?
2022. dec. 30. 11:33
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Elolvastam. A sok süketelés mellett is ugyanaz marad a lényeg...
2022. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem olvastad el, mert leírtam hogy nem ingyen akarom a találkákat?


Akkor meg minek hányod ezt ide?

2022. dec. 30. 11:37
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed is ilyen hányadék...
2022. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!