Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok , ti akik párotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok , ti akik párotoknak rendszeresen oráloztok , ti is élvezitek , vagy csak a párotok kedvéért teszitek meg ?

Figyelt kérdés

#Kicsi gyerek.
2022. dec. 27. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor csinálja a bnod észre lehet venni hogy elvezetbol csinálja vagy csak szívességből ! Semmit nem szabad erőltetni vannak olyan lányok akik nem szeretnek orálozni!
2022. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is élvezem
2022. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt olyan barátnőm , aki engedte hogy mindenhol ki nyaljam , popsit és puncit , meg élvezte is , de utána nem csókolhattam meg , csak ha kimostam a számat .

Viszont a farkamat ha meglátta , minden alkalommal azt mondta rá , hogy fúj ez undorító !

Ez nekem kissé sértő volt , megmondom őszintén .

2022. dec. 27. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én élvezem is. Engem is beindít, hogy érzem hogy ő kemény, és vágyik rám.
2022. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is élvezem. Nekem nagyobb a libidóm, mint az övé, és egyszerűen van, hogy random odamegyek és elkezdem neki csinálni itthon, mert annyira megkívánom, mivel utána általában szex lesz. Nagyon be tudok rá indulni, mert elég nagy van neki, és élvezem ahogy megkeményedik, és látom, hogy akar engem. :)

23/L

2022. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/ Értem . És köszönöm a részletes hozzászólást .
2022. dec. 27. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem csinálni. Tetszik, ahogy felizgul rám, hogy én irányítok, hogy ilyen hatást tudok elérni, izgat, hogy vágyik rá és élvezi.

Amúgy ha nem kifejezetten szeretném csinálni, de nem is undorodnék tőle, valószínűleg akkor is szívességből csinálnám időnként, főleg ha szeretem az illetőt.

2022. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretek örömet okozni, szóval igen, én is élvezem. Sőt, ha simán kezdeményezek is szopást vagy szexet csak úgy.
2022. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Irigylésre méltóak vagytok lányok , komolyan .

Nekem eddig egyetlen olyan barátnőm volt , aki nem undorodott az oráltol , ráadásul még kezdeményezte is .

2022. dec. 29. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!