Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szexelnétek menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szexelnétek menstruáció alatt,ha megvan a csajnak? Vagy taszít titeket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 10:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar.
2022. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar.


Általában az első egy-két nap offos, aztán mehet, ha szeretné az aktuális partnerem/párom

2022. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a csiklót is szoktam nyalni, olyankor hihetetlenül érzékeny ott a lányoknak.

Meg tudatosan sokakat taszít hogy legyen olyankor szex, mert undorodnak maguktól meg minden bajuk van, de ugyanakkor meg nagyon kívánósak is. Sokszor volt, hogyha az elején nagy nehezen belement az egyik exem, utána már a második menetért szinte ő könyörgött.

2022. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszik a barátnőm nagyon, ezért ő felé ekkor is vonzódom. Nyilván más lányoknál azt érzem inkább maradjunk távol egymástól. Az én barátnőm ápolt, szép, tiszta mindene, igényes.
2022. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, sőt. Sok lány akkor a legkívánósabb és intenzívebb orgazmusok van. F 44
2023. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!