Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szomszédot szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szomszédot szexelni hallani?

Figyelt kérdés
Épp keféli valaki a szomszéd lányt, nagyon nyőg. Ti masztiztok ilyenkor?

2022. dec. 26. 23:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi nekunk mar a szomszed mondta hogy kicsit halkabban de volt hogy a radiátorcsövet verték. Ahol most lakunk ott meg az alattunk levot hallottam már. Izgat tetszik nekem volt hogy dugas kozbe hallottam es majdnem eldurrantam annyirw felizgatott. Amugy engem nem zavar ha athallatszik szivesebbben hallgaton mint a gyerekorditast
2022. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
én többször vertem már ki a szomszéd csaj nyögésére :P
2022. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Oda-vissza hallottuk egymast a szomszed csajjal korabban, irogattunk is egymasnak, hogy na milyen volt az ejszaka, meg egyszer ketszer ossze is kavarodtunk mert mindkettonket izgatott a masik :) ez jo reg volt, azota elkoltoztunk mindketten.
2022. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én a szemben lakó lányt szoktam néha látni ahogy dugják. Mindig hátúlról csinálják, az lehet a kedvence. Általában hallanni is lehet a dolgokat, főleg nyáron amikor nyitva van az ablak.
2022. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Errefele diszkreten tolják, meg inkább egymást baxogatják a szomszedok.
2022. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%

#19: "#10 két magányos nő is van melletted. Bolond vagy hogy nem jársz át hozzájuk"


Dehogyis, 38 évesen nem akarok olyan nőket, akik már majdnem nyugdíjasok.

2022. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakunk gyakran halljuk a szomszéd lányt, hogy dugják az alkalmi pasijai. Irtó izgató. Mikor jöttünk fel a liftben egyszer együtt és tettem neki erre kedves célzást, csak mosolygott. Majd a kövi héten már a puncijaban voltam. Na azóta mikor hallom, hogy dugják még hangosabb 😅 az én farkam meg áll mint a cövek, legszivesebben ilyenkor atmennek és beszallnek harmadiknak, de sajnos nem szeretné, így marad a" hangokra kiverem magamnak", aztán majd dugom később
2022. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%
Na, most miért kellett lepontozni a 26-os válaszomat? Ezek szerint ennyi olyan ember van, aki szerint normális lenne, ha 38 éves létemre 60 körüli nőket kefélnék? Jézusom...
2022. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!