Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szomszédot szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szomszédot szexelni hallani?

Figyelt kérdés
Épp keféli valaki a szomszéd lányt, nagyon nyőg. Ti masztiztok ilyenkor?

2022. dec. 26. 23:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk akár a nővered is, akár a szomszédod is megnéznem.☺️
2022. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

11

Na mondjuk ha leszbiznének akkor én is. De a nővérem ilyenbe sose lenne benne.

2022. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben egy szomszédnő...egy medvetámdás kanyarban sem volt ahhoz képest, amit az a nő adott ki...féltem, esküszöm féltem.
2022. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam. Ha átlag normál nyögésről van szó, nem zavar, és nem is indít be, örülök, hogy jó nekik, aztán el is felejtem. Egyszer hajnalban mentem dolgozni, az egész lépcsőház zengett az ordításától, de valami félelmetes volt, azon jót röhögtem.

N

2022. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hogy hallottam, volt hogy felhúzott és ezen felbuzdulva dugtunk mi is, meg olyan is hogy egyedül voltam és egyedül csavartam ki, meg olyan is hogy idegesített mert inkább aludtam volna.
2022. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban volt egyszer egy ilyen, albérletben laktam, és szerintem a fölöttünk lévő emelet valamelyik közeli lakásában döngethettek egy csajt, elég rendesen nyögött, nehezen tudtam tőle aludni. Nem izgatott fel a dolog, sőt, rossz érzés volt, hogy én magányos vagyok, míg más normális életet tud élni.
2022. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
hallani szoktam néhanapján, de nem indít be
2022. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egy időben hallottam, mostanában nem. Csak idegesített, mert tudom ráadásul hogy nem valami jó csaj. De van akinek a hangja beindítana :D L
2022. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#10 két magányos nő is van melletted. Bolond vagy hogy nem jársz át hozzájuk
2022. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igrn, a folottem lako csajt sokszor hallottam. Jo nő is meg flegma is.
2022. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!