Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik rendszeresen anál szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rendszeresen anál szexelnek, milyen arányban fordul elő, hogy kakis lesz a pasi farka?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy beöntéssel, vagy anélkül?

2022. dec. 23. 04:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem az. Tisztálkodasrál hallottál már?
2022. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Egyszer en is lenyalattam a rbnccal. :)

O tudta hogy piszkos, onkent csinalta, en meg ugy forgattam, h tiszta legyen a vegere. Tiszta lett. :)

2022. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Soha nem volt olyan. Fogalmam sincs hogy csinálja a barátnőm de mindig tiszta volt ilyenkor.
2022. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Napi szinten análozunk (van, hogy két napig nem, de van, hogy napi kétszer), több mint négy éve vagyunk együtt, ez alatt talán két kezem elég lenne, hányszor volt ilyen. Nálunk így többszázra jut esetleg egy.
2023. jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi napi szinten csináljuk. Anal plug-ot használok napi 4 órát. Nagyon szeretem. Orgazmusom hatalmas
2023. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%
Hát általában belemegy a pasim hugycsövébe a kaki de én kiszopkodom neki.
2023. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11%

Sokszor kakis szokott lenni. Meg attól függ mit ettem előtte nap. Ha lágyat, sok zöldséget akkor puha kakis lesz a farka, vagy akár hasmenéses. Amikor szárazabb kaját eszek, vagy fekete csokit, akkor meg is fogja a hasam, így jobb mert a farka fellazítja és a kemény szar darabokat kitudja hozni apránként.

A páromat ez nem zavarja, sőt ha látja hogy küszködök a WC-én akkor segít és bedugja a kukiját.

Ja és szereti morzsolgatni utána, amikor kemény. Valamikor dobálózunk vele, hógólyozunk. Úgy sincs hó, már nem esik Magyarországon, ahol mi lakunk ott semmi. Szóval szex és utána konnyedén levezetjuk egy aranyos kaka hógolyozassal.

Igazi kapcsolat építő.

Próbáljátok ki.

2023. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
18%

17-es!

Mi nem "hógolyózni" szoktunk, hanem bekenni egymást egy kis kakival anál után. Persze utána megmosakodunk, de jó kis párkapcsolat építő. 😃

2023. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!