Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar több pasi rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar több pasi rendszeres szexpartnert? Mitől jó leragadni egyvalakinél hosszabb ideig? Nem lesz unalmas idővel?

Figyelt kérdés
Nyilván azoktól kérdezem, akik voltak/vannak néha csak szexkapcsolatban (nem barátság extrákkal, hanem ami tényleg csak Arról szól). Nő vagyok és nekem volt pár ilyen. Igazából 2-3 alkalom után mindig meguntam. Néha viszont az adott pasi ezt nem tudta megérteni, elég sokan folytatni akarták, meg rendszeressé tenni. Mitől jó ez, nem jobb menni a következőre? Privátot NEM kérek, jelenleg most kapcsolatban élek.

2021. dec. 19. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor visszakérdezek, minek vagy kapcsolatban? Nem unalmas már? Biztos megvoltál már neki 3x.
2021. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A változatosság nem a partnerek mennyiségétől függ, hanem a "minőségétől". Valakivel egy alkalom is unalmas és vacak, míg mással a századik alkalom is ugyanolyan izgató és izgalmas.
2021. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok jó szexben lehetett akkor részed vagy pedig van valamiféle személyiségzavarod vagy egyéb mentális probléma, ami miatt ennyire nem bírsz sdnkit elviselni.

A szex olyannal lehet jó, akivel tartósabban összejártok. Ezt mindenki tudja, ezért törekszik erre a legtöbb ember.

Nekem pl személy szerint ha jól rénlik soha! nem volt jó az első szex, de még a második is szájhúzós volt. Még olyanokkal is, akikkel később életem dugásai voltak. Ha kidobom őket akkor, soha nem is lett volna részem jó szexben.

2021. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kapcsolatban vagy és akkor most tartatok a 2. dugásnál, mert a 3. után már neked nem kell.???

Furcsa, vagy csak szeretsz hazudgálni.

2021. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. - mert a párkapcsolat nem csak szexből áll? A szexkapcsolat viszont nem pont a csodálatos személyiségéről, a vagyonközösségről, további élet tervezéséről szól, hanem kémia. Kész, nincs mit ezen ragozni... Ja, lehet, hogy azért kérdezed, mert nálad nincs különbség? Bocsi. Egyébként létezik nyitott kapcsolat, ha az ember megunná, de pont azért unja meg nehezebben, mert ott más is összeköt. Csak szexnél viszont hajtott, hogy másokat is kipróbáljak.
2021. dec. 19. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja várj hogy te kapcsolatban is vagy? Na jó akkor tuti valami elmebajod van. Keres fel egy pszichológust!
2021. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak szexnél viszont hajtott, hogy másokat is kipróbáljak."


Na, megtudod te válaszolni a kérdést ha megpróbálsz néha gondolkozni.

2021. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert örül neki, hogy az az egy is összejött :)
2021. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a házasság is unalmas, kár a nagy puccparádéért😃
2021. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát az elég baj,ha nem tudod miért vannak együtt emberek hosszú ideig.

Ez azt jelzi,hogy te még nem éltél meg ilyen kapcsolatot.

Sajnállak.

2021. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!