Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha a pasi így áll ehhez? /F

Figyelt kérdés

Én nem csalnám meg sosem a párom, nem vágyom arra, hogy szexeljek mással egyáltalán.


De másik oldalról én csak azt venném megcsalásnak, ha érzelmileg csalna meg, ha csak simán egyszeri alkalommal véletlenül lefeküdne valakivel, azt annyira nem érezném annak és tudnám folytatni a kapcsolatot ha ugyan olyan jól működik minden, nem hanyagol el és hozzám jön haza. Persze azért nem akarnám, hogy ezt direkt megtegye ennek tudatában.


Mi a véleményetek erről? Pozitív ha így van vele a pasi, vagy nem?


2022. dec. 21. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cuckold vagy…
2022. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Számomra ez semleges, mert sosem csalnám meg azt, akit szeretek.
2022. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tiszteled magad eléggé.
2022. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Lúzer vagy.
2022. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, számomra nem pozitív ha így gondolkodik
2022. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bro' te nemhogy megbocsájtanád, hanem direkt erre vágysz 😂 Elég nagy különbség. Nem lehetetlen ilyen párt, partnert találni (sw-kben sok ilyen párost látok), de szerintem nem a GyK-n fog összejönni.
2022. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem kifejezetten érdekel, hogy hogy képet véletlenül félrelépni...

Ha megcsal, az vagy azért van, mert tudja hogy téged nem zavar, vagy azért mert nem szeret/tisztel/kíván téged és akkor a kapcsolat se működik valójában. Szóval így a két feltételed tagadja egymást

2022. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!