Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után szerelmes vagyok? 23/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után szerelmes vagyok? 23/L

Figyelt kérdés

Egy kedves fiú barátommal akit már 2 éve ismerek, egyszer még az ismeretség elején lefeküdtünk, de azóta sincs köztünk semmi, ő azt mondta, nem közös a jövő képünk ezért nem akar velem kapcsolatot, de így is jó barátok maradtunk.

Múlt héten szóba jött ez az alkalom, és minden nap mikor beszéltünk valahogy egyre jobban érződött hogy újra megenné. Ez tegnap megtörtént, de sajnos az aktus közben elszakadt az óvszer és félbe maradt a dolog. Végül sikerült egy 72 órás tablettát szereznem, de akkor este megbeszéltük, hogy soha többé nem lesz köztünk semmi ilyen, a kapcsolatunk megmarad szimplán barátinak. Ez az ő részéről menni fog, hisz ő kérte ezt. Én viszont egyre jobban azt érzem hogy szükségem van rá. Nem tudom hogy csak azért mert fantasztikus volt vele a szex, vagy ez részemről már valami komolyabb érzés lenne? Szívem szerint vele akarok lenni, de ő velem nem. Nem tudom mit csináljak, tényleg csak a szex miatt érzem azt hogy őt akarom, vagy az lenne az igazság hogy szerelmes lettem belé?



2022. dec. 21. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Erősen önismereti kérdés.

Ha tudsz érzelmek nélkül szexelni (márpedig a leírás alapján tudsz) akkor simán előfordulhat, hogy közben beleszeretsz.

Hiszen, akinek érzelmek kellenek az nem fog egy éppen kialakuló barátságban szexelni (szerintem).

Ha szerelmes lettél és ő 100%, hogy nem akar többet akkor ezekkel az alkalmi szexekkel csak magadnak ártassz.

2022. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

* "éppen kialakuló barátságban" értsd: "az ismeretség elején lefeküdtünk".

#1

2022. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy mekkora volt neki?
2022. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem unatkozol.
2022. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, de az ilyen csajoktól mentsen meg ah isten, akinek olyan barátai vannak akkikel kefélget is.
2022. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

5.

Pont erre gondoltam én is. Szerintem a kérdező instabil szellemileg és szerencsétlen mezei férfi összejön egy ilyennel...és le a lejtőn.

2022. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezert szoktak mondani hogy no es ferfi kozott csak baratsag nem letezik, az egyik ugy is meg akarja dugni a masikat:D
2022. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért egyeztél bele a barátság dologba? Nem mondtad el neki ezt amit ide leírtál?
2022. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Annyit mondtam neki hogy jó volt vele, de mivel már többször is mondta hogy nem tudna elkepzelni velem párkapcsolatot, ezért nem merem neki elmondani hogy én többet szeretnék. Tudom hogy vissza utasítana és ezt nem akarom
2022. dec. 22. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem. Viszont ha ez a helyzet, hogy többször is elutasított akkor szerintem nincs értelme küzdeni.

Ne fuss olyan kocsi után ami nem vesz fel.. :/

2022. dec. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!