Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzott már az ellenkező nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzott már az ellenkező nem izadság szaga?

Figyelt kérdés
Voltam a boltban egy ápoltnak kinézetű nő közelébe mentem, mert egy terméket vásároltunk,annyira jó volt érezni az izzadság szagát,egy másik nő szerintem világa ment volna tőle,de engem mint férfit kifejezetten vonzott, hiányzott a szaga meg elkezdtem nagyon erős szexuális vonzalmat érezni iránta, peddig nem volt túl szép arca, de megőritet a szagával. Más nőknél is előfordulása már, hogy igy éreztem.

2022. dec. 18. 16:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem, de volt már olyan partnerem, aki imádta sportolás után az izzadt hónaljamat nyalni.
2023. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
58%
Ez aztán az értelmes kérdés! Nyilván azért válogatunk annyit hogy végül olyat válasszunk életünk párjának akinek még az izzadtságszagát is szeretjük. Ritka az ilyen ember!
2023. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen és auóta is vonz, engem alapból a hónaljak is izgatnak így az izzadtság is főleg ha érezhető. Nekem a legjobb élményem még gimiben volt egy évfolyamtársam egy nagyon sportos szerintem nagyon jó csaj és egy tömegtesire jártunk, és 1x emlékszem hogy eléggé lehetett érezni hogy alaposan meg van izzadva, na engem ez olyan durván felizgatott hogy ki kellett mennem könnyíteni magamon😂 aztán óra végén a többiek meg is jegyezték hogy milyen büdös volt a csaj én meg csak így néztem magamban hogy ehh nemár, szóval jaa ezek szerint tényleg nem mindenkinek jön be, de nekem nagyon:D
2023. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen őszintén megosztotad a tapasztalatodat.
2023. máj. 7. 22:11
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
Egyik kolléganő a munkában a reggeli testmozgástól kicsit megizzadt, s valahogy töményebben, máshogy éreztem a parfüme, vagy izzadásgátlója illatát rajta. Nagyon kívánatos volt, bár nekem ő első perctől az.
2023. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem egyáltalán nem vonz!
2023. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Határozottan igen! Pont akkor olvastam egy (vallásos) cikket arról, hogy az ember is szaglás alapján választ párt, mint az állatok, amikor eltelt már pár év, tán öt év is, hogy abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését, ugyanis az is volt a cikkben, hogy a hormonos gyógyszerek megváltoztatják mind a nő szagát, mind a szaglását és a cikk szerint ezért is van annyi válás. Na, pont az elgondolkodtató cikk olvasása után ismerkedtem meg valakivel, akivel hamar intim kapcsolatba kerültünk és nem tudtam kihagyni, hogy bele ne szagoljak egy mélyet a nyakába és totál az agyam közepéig jutott az érzés, mintha az égből egy hatalmas hüvelykujj mutatná, hogy oké. Az ő izzadságszaga is mindig felizgatott, együtt is voltunk három évig, de a mostanimmal is, ja, sőt, még jobban is izgat az izzadság
2023. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
izzadságszaga, mint nem. :D
2023. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

25

27

Köszönöm, jó volt olvasni. :)

2023. máj. 21. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!