Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzott már az ellenkező nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzott már az ellenkező nem izadság szaga?

Figyelt kérdés
Voltam a boltban egy ápoltnak kinézetű nő közelébe mentem, mert egy terméket vásároltunk,annyira jó volt érezni az izzadság szagát,egy másik nő szerintem világa ment volna tőle,de engem mint férfit kifejezetten vonzott, hiányzott a szaga meg elkezdtem nagyon erős szexuális vonzalmat érezni iránta, peddig nem volt túl szép arca, de megőritet a szagával. Más nőknél is előfordulása már, hogy igy éreztem.

2022. dec. 18. 16:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%

5 vagyok.



De úgy értettem, hogy egy izzadt pólója is szexi azért. Kellemes illata van, hisz belé vagyok szerelmes és vonzó minden értelemben.


Mindig elkérek egy pólót tőle aludni. Mert jó illata van, kész.. :)


(Nem a vízesre izzadt pólóra kell gondolni.)

2022. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

igen, a páromé. Imadom, amikor furdes utan megizzad - szauna, szex, strand, sport. kb le tudnam nyalni a _tiszta_ izzadtsagcseppeket rola.

az "állott" izzadtság szag nem izgat. a nefürgyéle sem.

42F

2022. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12.

Nagyon köszönöm az őszinte válaszod. Mások is vannak így, egy számukra vonzó emberel, szavazatok alapján,

ahogy láttom. :)

2022. dec. 23. 22:43
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
szerintem pont azert izgato, mert koncentraltan erzed ilyenkor az illatat, tomenyen. es ha egyebkent is jo illata van, akkor ez halmozodik.
2022. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Egyet értek. :)
2022. dec. 24. 10:23
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

A multkor szauna utan vegignyaltam a baratnom bőrét. Fura volt, de egyuttal izgato is:)

Marmint nem csinalnek ilyet minden nap de egyszer ki kellett probaljam.

2023. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%

En a saját izzadtságomat sem bírom elviselni nm hogy másét.


N

2023. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
Sokat ingáztam tömött távolsági buszon, sokszor a belem fordult ki a "vastag" hónaljszagoktól. Biztos, hogy engem ez nem vonz!
2023. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
Ferromonok. Ha nem több napos ápolatlan izzadságszag, akkor szexuálisan izgató
2023. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen mikor abba izzadt le hogy lekurt
2023. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!