Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogadható hogy ex barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható hogy ex barátnőmmel közös albérletben lakunk és szoktunk szexelni egymással?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem abszolút
2022. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Elfogadható, csak nem valami egészséges. Mert így amúgy nem vagytok együtt? Vagy mi van?
2022. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Senkit nem érdekel hogy te ezzel akarsz dicsekedni.
2022. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha számotokra elfogadható és egyikőtöket sem zavarja akkor kedves egészségetekre.
2022. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele.
2022. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, csak ne lepődj meg, ha a leendő nők nem értékelik majd.
2022. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én (L29) kerültem ilyen helyzetbe.

A kapcsolat nem működött, szétköltözés tervben volt, de még keresgéltünk. Mivel a szex amúgy jó volt, így időről időre lefekdütünk egymással. Pár alkalom után tisztáztuk, hogy amíg egyikőnknek sincs kapcsolata folytathatjuk ebben a formában.

Elég sokáig működött így, még azután is, hogy külön költöztünk.


Én nem látok ebben semmi képtelent, felnőtt független emberként miért ne tehetná meg az ember. Persze ha közben nincs senki más a képben.

febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!