Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szexuális életetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexuális életetek a pàrotokkal? Mennyire változatos?

Figyelt kérdés

Hàny èvesek vagytok, milyen gyakran szexeltek, mennyi ideje vagytok együtt?


Nem ez az első eset, hogy megkapom valakitől, hogy unalmas a szex.


A 10 éves kapcsolatomban az volt a baj, hogy csak ritkán akartam (heti 1-2szer), ès nem voltam túl spontàn, pl. ragaszkodtam hozzà, hogy mindig fürdès ès fogmosàs utàn csináljuk (ha én túl voltam ezeken), de ott nem is voltam nagyon szerelmes.


A következőben, hogy nem szeretem full reflektorfénynél csinàlni. Hozzàteszem a fèlhomállyal semmi bajom. A màsik probléma, hogy nem küldtem neki videòkat, fotòkat, amikor kèrte. Ebben a kapcsolatban màr nem volt problèma a sponteneitàs hiànya, itt gyakran szexeltünk ès különböző helyzetekben.


A mostaninak az a baja, hogy nem szeretem az anàlis szexet, ìgy neki unalmas, mert szeretne valami ùjat kipròbálni. 1 ève vagyunk együtt. Szeretem az oràlis szexet, kèzzel is szoktam, a különböző pozíciókat is kedvelem, különböző helyszìneket. Szenvedélyes is vagyok. Mègis unalmas màr megint velem a szex. Nem èrtem.


2022. dec. 15. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Viszont a sajàt kielégülèsemmel nem foglalkozom, mivel nem sikerült soha az orgazmus együttlétek során. Csak a pàrommal foglalkozom, lehet ezèrt unalmas nekik?
2022. dec. 15. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Különbözik a szexuális világ, nézet.

Ha azért vagy amúgy számára 1 év után hogy nincs fakanál az eléggé szomorú, hiszen minden más van.

Kérdezd meg tőle, hogy benne van-e abban, hogy te kurod meg dildoval, vagy felnyomsz a undorító seggfej vállagába valami jó vastag és hosszú tárgyat, biztos az lesz a válasza, hogy nem. xD

Vagy azt, hogy ha ő nem hajlandó análra, amiben te vagy a topp, akkor te soha nem vállalod be popsiba.


Egyébként ha 1 év után azt mondja, hogy unalmas a szex, akkor valószínűleg nem is szerelmes beléd.

2022. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem, magasról csak magával törődik a párod, ha nem érdekli, hogy te eléred-e az O-t.
2022. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A kèrdés nem passzol a leíráshoz.
2022. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert kivàncsi vagyok kinèl, hogy működik ez. Làsd kèrdèsem...)


Plusz leírtam, hogy nàlam, hogy van.

2022. dec. 15. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező mindenkinél egy kicsit más, vagy hasonló, esetleg még rosszabb.

Nem az a lényeg, hanem, hogy 1 év után nem törődik azzal, hogy vajon csúcsra jutsz-e, unalmasnak tartja a szexet veled.

Vagy azért, mert már nem szeret vagy neki fontos az anális szex.

De ha neked nem fér bele, akkor miért tennéd meg?

99.99%,hogy ha megadod neki az anált akkor is lesznek kívánságai, vagy úgyis unalmas maradsz és főleg nem fogja érdekelni azok után sem, hogy te elélveztél vagy sem, mert egy önző pasas.


Tudod mit tenne egy olyan pasi, aki szeret? Együtt mindent bevetnétek azért, hogy orgazmusod legyen, közös maszti pl. vagy orális szex.

(Amúgy mellékesen megjegyzem, hogy a maszturbálás egyedül nem ártana).

2022. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd elmesélem ha lesz szexuális életünk. 40F
2022. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!