Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexet hogyan érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexet hogyan érdemes első alkalommal kipróbálni? 20l

Figyelt kérdés

Lényegében a közeljövőben szeretném majd kipróbálni ezt a dolgot, de nagyon sok kérdés van bennem, mivel nincs tapasztalatom.

Először is ki kell előtte "mossam" magam ott? Mit lehet enni előtte? Lehet egyáltalán?

Érdemes külön síkosítót használni? Kell óvszer?

Melyik póz a legalkalmasabb? Meddig lehet a behatolás?

Bocsi ha hülyeségeket kérdezek, de nincs még ezzel tapasztalatom. Köszi!



2022. dec. 14. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy szoktam előkészülni hogy előtte 1 napig csak minimálisat eszek. Régebben hashajtóztam is. Meg van egy intim zuhany a zuhanyrózsa helyére. Az jó munkát végez. Sikosító mindenképp kell. És először így is fura lesz. :) 24l
2022. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Magadnak próbáltad már?

Meg kell tanulnod ellazítani magadat. Análnál fontos a megfelelő előkészület, legyél tiszta, ehhez étrend ajánlott inkább és nem feltétlen kimosás. A túl gyakori kimosás nem tesz jót, de néha okés.

Óvszer nem kötelező, ha tisztább vagy, viszont ajánlott, ha nem használtatok, akkor a pasi pisiljen anál után. Akár gumival, akár anélkül, fontos utána is az alapos tisztálkodás.


Síkosítás, tágítás, higiénia NAGYON fontos!!! Meg kell tanulnod ellazítani magadat, ha gyakorlott leszel, akkor nyál és gyors behatolás is megoldható, de az elején időt kell szánni mindenre!

Pózból attól függ ki akarja irányítani, lovaglóban te tudod megmondani milyen gyorsan ereszkedsz, kutyapózban, vagy misszionáriusban a pasi irányít (csúszós lepedőnél ajánlott az ágy mellett állnia a pasinak).

2022. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbál először magadnak ujjal, mert első pár alkalommal szokatlan az érzés. Szép fokozatosan masszírozd és próbálj benyúlni. De a barátod ugyanígy, ne siessétek el.
2022. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Aonime ***** válasza:
11%
Mi ez a sok baromság ? először is tök felesleges megmosni, hisz az a testnyílás öntisztuló, másodjára lehet enni sok chilis babot kukoricát, gumit sem kell igazából használni, kis babaként is szaros lett a nemi szervünk mégsem lett semmi bajunk, hisz ismeritek a mondást, ha már lúd legyen szaros !
2022. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Sose tartoztam az anál propagandistái közé, de a fentieket olvasva: basszus, egy vastagbéltükrözés nem igényel ennyi előkészületet.

Ennyi rákészüléssel nemhogy az análtól, de a szextől is elmenne a kedvem...

2022. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 KabirK válasza:
49%
gyakorold az érzést két-három ujjaddal tágítva a farod
2022. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
#5 tévedsz, egy vastagbéltükrözés előkészülete úgy kezdődik hogy egy napig nem eszel plusz hashajtó
2022. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs ott semmi. De volt már, hogy annyira belemerültünk, hogy kihúztam a farkam és ujjaztam a csajt, közben meg jött oda cucc.


Ajánlatos ez miatt kimosni magad előtte.


Síkosítót mindenképp használjatok. Bár van akinek nem kell, de inkább legyen.


A saját magaddal való játszadozás jó ötlet. Legalább megtapasztalod, hgoy milyen is az. Javaslom, hogy a csiklóddal is játsz közben, sokat segít vagy ha a melleid érzékenyek, akkor azzal ami örömöt okoz.


A net tele van leírásokkal, hogy mit és hogyan. Keress rá!

2022. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi sületlenség!

Nem kell kimosni, mert jó esetben tiszta, hacsak nem vécézés után közvetlenül akarod csinálni. amúgy izgató az is, ha már kicsit kell kakilnod, erre én behatolok és ellentartok ezáltal. Piszok izgató érzés állítólag, hogy se ki, se be. Gumi is felesleges, de lehet használni persze. Viszont síkosító abszolút baromság: ott a nyálad..mire való?

ha akad itt olyan lány (akár a kérdező, akár más), aki szeretné csinálni, írjon privit! Előtte megbeszéljük, hogyan lenne igazán komfortos neki.

2022. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen csináljuk a párommal.

Nincs semmi olyan hogy ezt meg azt nem eszik előtte.És intim zuhanyt sem használ.Egyedül akkor szokott szólni,hogy most ne,amikor pl.hasmenése volt vagy van valami okból.

Kisebb baleset néha-néha akkor szokott történni,amikor nagyon elkap a hév,és bedurvulunk,és tövig nyomon neki(elég jó méretem van).Amúgy teljesen tiszta az.

Anál után már nem csináljuk punciba,vagy szájba,vagy előtte tisztálkodok.


Amit javasolok kedves kérdező,hogy ne az anállal kezdjetek,az maradjon a végére,amikor már mindketten nagyon fel vagytok izgulva.


Mi általában kutyában punciba kezdjük,közben izgatom a popsiját egy ujjal,két ujjal,de van plug is.

Aztán amikor kellően tág,akkor átrakom.Sosincs gond, hogy kellemetlen,vagy fáj neki.

Sikosító legyen bőven!

2022. dec. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!