Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudja sok nő azt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja sok nő azt hogy sorozatorgazmust él át, de közben azt se tudja mi az az orgazmus max kellemes érzést érez?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert kislányokat dugsz... nekem meg egy nő se hazudott ilyet
2022. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy férfi vagyok. ;)
2022. dec. 12. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert nincsenek tisztában az orgazmus fogalmával.
2022. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert amikor elmondtam, hogy nem volt orgazmusom jött a döbbenet és szinte én éreztem magam xarul. A férfiak nem kiváncsiak az igazságra, hogy a nőnek tulajdonképpen egyáltalán nem vagy ritkán van velük orgazmusa. Hárítják is ezt a gondolatot. A közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem fontos nekik a nő orgazmusa. Ami fontos, az a saját férfiasságukba vetett hit. Ezért is várják el, hogy hazudj nekik. Tudat alatt azt várják tőled, hogy hazudj. És a döbbenet nem azért van, mert valami újat mondtál nekik, hanem azon akadnak ki, hogy nem állsz bele a megszokott hazugság spirálba.
2022. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben a párjuk miatt szerintem.

Én sosem hazudtam/színleltem orgazmust. Szerencsére nem is volt elvárás és gond sem lett belőle. Ellenben amikor volt akkor nagyon örültünk neki.

Minél nagyobb az elvárás, annál nagyobb a teher és ezáltal, akinek lenne is orgazmus annak sem lesz a teher miatt.

2022. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan nő az életemben aki a #4-es által megfogalmazottakal élt. Hát nekem nem sokáig volt megnyerő.

Viszont akinek behatolástól ritkán volt, és nem játszotta meg magát, azt tudtam értékelni, és nem hagytam kielégítettlenül soha. Nekem két emberről szól a szex, nem csupán az én örömemről. Ezt tudta is eddig minden partner, és a kapcsolat megszakadása ellenére, beszélő viszonyban is vagyunk egymással.

2022. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk engem az érdekelne, hogy te egy számodra ismeretlen nőről, aki azt mondja, hogy többszörös orgazmust él át, hogy tudod eldönteni, hogy ez igaz, vagy nem.


Milyen alapon feltételezed bárkiről, hogy csak hazudja ezt, "de közben azt se tudja mi az az orgazmus max kellemes érzést érez"?

2022. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!