Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok akik vállaltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok akik vállaltok szüzesség elvételt! Ti mit gondoltok a szűz vendégeitekről? Élvezitek elvenni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Biztos van olyan làny aki élvezi,hogy ő ronthat meg..Nekem az első barátnőm is ilyen volt. illetve amikor voltam rosszlánynàl akkor elàrultan neki hogy ő az első rosszlàny akinél jàrok és szntem élvezte a helyzetet ő is
2022. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Én szerintem csak szimplán örülnek neki, hogy jó eséllyel 5-10 perc alatt elsülsz és ezzel, hogy sokat mondtam, viszont több pénzt tudnak kérni "odafigyelés gyanánt".


A legtöbb örömlánynak egyáltalán nem öröm a munkája. A szóvicc ellenére sem gondolom azt, hogy élveznék. Persze biztos van kivétel, de valószínűleg rád is csak ugyanúgy gondolom, mint egy bármelyik másik vendégre.

2022. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Az a vendégen is múlik hogy kiennyire lesz odaadó.. nyìlvan ha egy faragatlan tuskó vagy aki úgy tekint rá mint egy bio maszturbàtorra akk nem sokat fogsz kapni valóban.. Ellenben ha nőként kezeled simàn hozható a baràtnő feeling
2022. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Kimondottan a rosszlányokat kérdezted. Tényleg azt hiszed, hogy ök ilyenkor itt GYK-znak?
2022. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
2: 5-10 percig egy tapasztalt férfi bírja, szűz srácnál az 5-10 másodperccel közelebb jársz (legyen fél perc)
2022. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem voltam az mikor elmentem egyhez azt állítva, hogy az vagyok.

A tapasztalat az volt, hogy mondta, hogy szóljak, ha elélveztem.

Ő volt felül és gugolva úgy rázta magát rajtam, hogy szerintem nem kellett fél perc hozzá :D

Igen, hamar túl vannak a szűz srácokon, és ez nekik jó.

jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!