Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az első szex ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első szex ?

Figyelt kérdés

Hétvégén lenne az első szex egy ismeretlen lánnyal(a lány már nem szűz és én szeretném vele el vesziteni ezt el dontottem)


Viszont én kicsit félek hogy el fogom bénázni. És nagyon hamar el megyek. Ha magamnak csinálom akkor sokáig bírom de ha egy lány csinálná pl szopásnál akkor szerintem egyből el mennék. Ez baj ? Nagyon gáz lenne? Utána mennyi idő mire újra fel állna ?

És hogyan kell jól nyalni hogy élvezze is ?


Hogy csináljam hogy jó legyen a lánynak ? Szerintetek meddig bírja egy fiú az első szexet ? Meddig tart egy átlag szex ?Tapasztalatokat meg hallgatok aki tudna segíteni.


20F



2022. dec. 9. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Első alkalommal nem nehéz gyorsan elsülni, de én például több percig bírtam.

Egyénileg változik, hogy kinek mennyi idő után áll fel újra, nekem például állva marad ha tovább van izgatva.

Tudom könnyű mondani, de ne izguld túl, törekedj arra, hogy kielégítsd a lányt, jelezni fogja hogy jó neki.

2022. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen lánnyal hamar eldurransz

En ismertem a lanyt mar egy eve, joba voltunk, telejesen egymasra voltunk hangolodva az elso szexnél

2022. dec. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kinek mi, nekem pont az volt a "probléma" anno, hogy túl sokáig tartott
2022. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csapd ki előtte.


Fektesd a hátára, és kezdj bele. Én meglepődtem, hogy azért közel nem volt olyan intenzív az érzés, mint amire számítottam. Ez persze megváltozott, amikor én feküdtem hátra, ő pedig hátatfordítva twerkelt a bráneren, 10 másodpercet nem bírtam szerintem.

2022. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!