Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfit tényleg, őszintén nem zavar az, hogy az elmúlt években egyszer sem sikerült kielégítenie a barátnőjét?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Megletősen fura "kapcsolat" lehet, ha több év alatt sem beszélték, oldották meg.
2022. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyértelmű, hogy vannak önző pasik/nők az ágyban.

De inkább az a kérdés, hogy ha valakinek ilyen partnere van, akkor abból hogy lesz évekig tartó kapcsolat?

Én legutóbb négy orgazmus nélküli találkozó után mondtam a srácnak, hogy köszönöm, de részemről értelmetlen a folytatás.

Ha valaki megmarad ilyen ember mellett, az meg is érdemli! Ne várjon csodát, hogy évekkel később még mindig nincs semmi. Miért foglalkozna vele, hiszen eddig sem kellett, neki kényelmes így...

2022. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

10. Ide kell trollkodni, igaz?



Igen, létezik. Mostani párom lelkiismeretes, az eddigieket nem igazán érdekelte az orgazmusom, de magamnak meg tudtam oldani, a hüvelyit is.


Rajtam múlt, nem az exemen. Ennyi. Tisztában kell lenni azzal, hogyha a másikra nem lehet ebben számítani mint partner. Rá kell adni a kabátot.

2022. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem soha nem volt még orgazmusom, 2 éve vagyunk együtt a párommal. Szerintem nem zavarja, miért zavarná? Nem az ő hibája, nem ő tehet róla, akkor miért kéne, hogy bűntudata legyen miatta?
2022. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14. De ő is segíthet neked, nem csak te magadnak.
2022. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!