Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kaphatom vissza vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza vagy hogy pótolhatom be a párkapcsolat és szexualitás nélküli éveket?

Figyelt kérdés
Úgy teltek el a tinédzser, illetve egyetemi éveim, hogy még egy csók sem jött össze, pedig próbálkoztam rendesen... Frusztrál, hogy az ismerőseim, barátaim mind végig habzsolták ezeket az időket, én pedig semmi hasonlót nem éltem át. Teljesen jelentéktelen senkinek érzem magam. Tapasztalatlan férfiként senkinek se fogok kelleni... Mégis, hogyan hozhatom be ezt a tetemes hátrányt???

2022. dec. 6. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen? Mit tettél azért, hogy összejöjjön? Mit takar a "próbálkoztam rendesen" duma?
2022. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk úgy hogy elkezded? Ha csak a rajtvonalon állsz akkor sosem érsz célba...
2022. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nő vagy?
2022. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, férfi vagyok. Élőben és online is próbálkoztam. Túl vagyok legalább 500 lepattintáson...
2022. dec. 6. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Egyszerű. Véget vetsz az életednek és bízol benne, hogy nőként születsz újjá!!! Nőként annyit dughatsz amennyit csak akarsz! 😄
2022. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hozzá kell szokni vannak szerencsések és szerencsétlenek. Úgy mint gazdagok és szegények.
2022. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os! Ehhez nem lehet hozzászokni. Ezt nem tudom elfogadni. Nekem is kell az, ami másnak!!!
2022. dec. 6. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Fogad el az életed olyannak amilyen.
2022. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet, én is hasonlóan érzem sokszor magam, bár mostanra már talán túl tudtam lépni a helyzeten, bepótolni már nem tudom.

Amit bánok kicsit, hogy szerintem lett volna lehetőségem korábban is szexelni, mint 21 évesen. Nálam egy több éve tartó kapcsolat és az idő múlása segített.

2022. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen ez vagyok nőben. Mondjuk én nem is próbálkoztam. Egyszerűen egy pont után elkezdtem.
2022. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!