Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem szeretné, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretné, hogy orálisan kielégítsem, azt mondja fél tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal szerintem minden rendben van köztünk szex terén, kb egy dolgot kivéve: nem engedi, hogy én orálisan kényeztessem és nem tudom miért. Ő mindig kinyal engem, ráadásul fantasztikusan csinálja, azt mondja szereti is csinálni, mert látja hogy élvezem, de nem hagyja hogy viszonozzam. Mikor megkérdezem miért csak annyit mond, hogy fél tőle.

Mit tehetnék?



2022. dec. 6. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet volt rossz élmenye hogy valaki megharapta vagy ilyesmi, szerintem ne erőltesd hátha változik, vagy beszélj vele róla, próbáld megtudni miért fél
2022. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom. Mondjuk van rossz fogad? Ha igen, érdemes orvoshoz menni vele.


Barátod lehetne kicsit nyíltabb.

2022. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, egyszer történt vele ilyen, és hogy nagyon rossz tapasztalata van amiatt. Rossz fogam nincsen, neki sincs, mindketten egészségesek vagyunk. Csak szeretném boldoggá tenni, de ő ezt valamiért nem szeretné, pedig nem kellene félnie tőle.
2022. dec. 6. 08:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet van valami rossz élménye ezzel kapcsolatban. Nem kérdezted mitől fél?



Én csomó dolgot el tudok képzelni ami miatt jogos lehet valaki félelme.

2022. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
A barátod mentálosan beteg. Nem tudatosul benne, hogy a rossz élményt nem te okoztad, neked ahhoz semmi közöd. Önkényesen elhatározta, hogy te is ugyanúgy rossz élményt okoznál neki, ez által esélyt sem ad neked arra, hogy bebizonyítsd, ez nincs így. Vagy felkeres egy pszichológust, vagy elhagyod, mert ő hajlamos mindent az aktuális párjába vetiteni, amit máso/mások okoztak neki x éve.
2022. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem véresre fogazta az egyik exe.
2022. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem félek tőle, de nem is nagyon hoz izgalomba, így nem igénylem. Pedig volt korábbi kapcsolatom, aki nagyon jól csinálta. Feleségem ritkán szokta, nem is túl izgatóan, de nem is hiányzik különösebben.
2022. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mantis religiosa ***** válasza:
23%
Csináld akkor, mikor alszik. Aztán reggel kérdezd meg, mit álmodott, hogy aludt.
2022. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk úgy hogy egyre jobban megnyíltok egymásnak és megkérdezed tőle de mért nem? Mi az ami zavarja, mi az ami problémát okoz neki és visszatartja? Kismillió oka lehet, a szorongásait kell oldani - de ez egyéni mindenkinél. Kommunikációnak hívják a csodaszert.
2022. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Csináld annak aki szeretné.
2022. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!