Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem szeretné, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretné, hogy orálisan kielégítsem, azt mondja fél tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal szerintem minden rendben van köztünk szex terén, kb egy dolgot kivéve: nem engedi, hogy én orálisan kényeztessem és nem tudom miért. Ő mindig kinyal engem, ráadásul fantasztikusan csinálja, azt mondja szereti is csinálni, mert látja hogy élvezem, de nem hagyja hogy viszonozzam. Mikor megkérdezem miért csak annyit mond, hogy fél tőle.

Mit tehetnék?



2022. dec. 6. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

3-as: https://www.youtube.com/watch?v=MtwM0K6FVII

(Talán probáld olyasmivel boldoggá tenni amit kedvel!)

2022. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát én bizony engedném!Legalább nem kellene mindig betenni az asszonyba a peniszemet!
2022. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha nem engedi előbb utóbb megteszed másnak. Ez is az együttlét része. Nem tudom mitől fél? Mondd neki legyen férfi.
2022. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak puszilgasd, aztán lehet más lesz a folytatás.
2022. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!