Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ez? A barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? A barátnőm azért nem akar orálozni, mert azt mondja, hogy neki ez traumatikus élmény.

Figyelt kérdés
Hogy lehet traumatikus élmény a szopás? Csak annyit mondott, hogy a volt pasija nem jól csinálta, és azóta nem meri, de nem fejtette ki jobban. Ezt hogy kell érteni?

2022. dec. 6. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet.. kellemetlen szag, durva volt vele vagy erőszakos, esetleg nem vette figyelembe, hogy neki nem esik jól.
2022. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Erőszak? Durvaság? Rákényszerítette? Miért ne lehetne neki traumatikus élmény?
2022. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es válaszoló tökéletesen leírta.

Én is traumás vagyok ilyen szempontból és kellett egy pár év mire eljutottam addig, hogy csináljam, de csak és kizárólag a saját tempómban vagyok hajlandó csinálni.

Plusz nagyon nagy bizalom is kell.

2022. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű szerintem.


Durva mélytorok.

2022. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lenyomta a fejét ő meg öklendezett vagy rosszabb


Biztosítsd hogy nem nyúlsz hozzá, úgy csinálja ahogy neki jó.

2022. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ejted, vagy kivárod, míg igazán bízik benned és tényleg hagyod, hogy úgy csinálja, ahogy neki is jó.
2022. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent is leírták, valószínűleg valamelyik korábbi f.szkalap ráerőltette, erővel csinálta és kellemetlen élménnyé vált számára. Olyan ez haver mint a tornaóra - aki jó tanárt kapott és játékosan csinálta az szerette a tesiórát, aki egy őrmester-szerű kemény tanárt, aki szívatta a diákokat az meg megutálta.

Türelem-türelem-türelem és fokozatosság, lassan oldva a korábbi szorongásokat.

2022. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Nekem már az is traumatikus hogy egyáltalán létezik ilyen
2022. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen elég megalázó
2022. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az orálisxszex nem megalázó, ha szépen csinálja az ember, és úgy ahogyan szeretné az, akinek csinálják.

Ennek az a titka, hogy csak úgy szabad csinálni, ahogyan a legnagyobb élvezezet okozza, és nem szabad erőszakoskodni.

A barátnőddel valószínüleg az lehet a baj, hogy a régebbi párja erőszakosan, dúrván szopatta, ami neki nem esett jól.

Próbáld meg megmutatni neki, hogy lehet azt szépen, finoman, érzésekkel is.

2022. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!