Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Foglalkozni kell-e a szülők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozni kell-e a szülők és a gyerekek véleményével?

Figyelt kérdés
Ugye a szexben vannak hangok. Akár nyögés, csattogás, beszéd. Persze nem hangos vinnyogásról van szó, de ahhoz, hogy tökéletesen élvezd a szexet, el kell engedned magadat és akkor nem tudsz full csendben lenni. Tehát mennyire kell adni a szüleid vagy gyerekeid véleményére, akikkel egy házban laksz?

2022. dec. 4. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Az együtélés első számú szabálya, hogy semmi olyat nem teszünk ami a másik lakópartnert zavarja.


Ennek függvényében tedd fel a kérdésed újra, vagy gondolkozz el rajta

2022. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek hangot adni neki, ha tetszik valami szex közben, de azért van egy határ, amit úgy átlagban a norma és a jóízlés szab. Pl. ha tudom hogy a mellettünk levő szobában a párom lakótársa van nem fogok hangosan nyögni, vagy ha a szüleim melletti szobában vagyunk se fogok közben akkorát sóhajtani, hogy apám úgy érezze mintha közvetlen mellette csinálnánk. Nyilván van olyan helyzet, amit nehéz kiküszöbölni, pl az ágy nyikorgása, de nekem ez is más kategória. Én is hallom néha, mikor a tesóm a párjával csinálja (még együtt élünk), de csak az ágy nyikorgásából, ebből nem fogok ügyet csinálni, mert normális ember felfogja, hogy ez rajtuk kívül eső ok, meg egyértelmű, hogy egy fiatal pár szokta csinálni. De ha mondjuk minden este a sógornőjelölt szex közbeni jajveszékelésére kelnék, azzal kapcsolatban már nem lennék ilyen megértő.
2022. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!