Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna, hogy a párotoknak, akit szerettek nem lenne túl nagy oénisze?

Figyelt kérdés

Úgy értem legbelül csalódottak lennétek, ha nem is mutatnátok ki?

Nekem 13 centi, de a vastagság is számít, viszont vékonyabb az átlagnál. Sajnos párkapcsolatom még nem volt, csak alkalmi szex volt, így véleményt nem nagyon kaptam. Inkább csak elfogadnátok, mert szeretitek az illetőt, vagy titkon csalódottak lennétek?



2022. dec. 1. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Zavarna és el is mondanám neki
Elhagynám másra hivatkozva
Inkább csak beletörődnék, de nem mondanám el
Egyáltalán nem zavarna
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Offolnám
2022. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Tartós kapcsolatban nem zavarna. Szeretőnél igen, mert akkor azt otthon is megkapom
2022. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván szerető az más, de itt most párkapcsolatról van szó.
2022. dec. 1. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A péniszméregetés a kisfiúk szokása. A nőknek az a fontos tudod-e használni nem az, hogy mekkora.
2022. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Aki szeret azt nem fogja zavarni hidd el, nem ez határoz meg téged. Plusz nem is tehetsz róla. Olyan lányt érdemes keresni amúgy is komoly parkapcsolatra aki úgy szeret ahogy vagy. 13 centinel nekem pl volt dolgom kisebb farokkal is :)
2022. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha hosszútávon keresnék, akkor is az lenne a mérvadó, hogy használja illetve milyen az ágyban. Ha már komolyabban gondolkodik az ember a szex nem minden
2022. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
A 13 cm annyira még nem vészes, bár függ attól is tényleg, mennyire vastag mellette. Szerencsére manapság azért a méret nem az összeköltözés vagy a házasság után derül ki, hanem már az ismerkedés folyamán, viszonylag hamar le kell kerüljön a nadrág. Volt már olyan esetem nekem is, hogy a pasinak tényleg nagyon kicsi volt, és ezáltal nem működött az ágyban a dolog. Nyilván nem tettem rá megjegyzést, mert nem akartam megbántani, meg nem is feltétlenül tehet róla, hogy akkora. De mivel nem volt jó érzés, ezért hülyeség lett volna hosszabb távon együtt maradni. Ilyenkor mindig találtam valami más okot, amire hivatkozva tudtunk szakítani.
2022. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. dec. 4. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!