Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tizen- és huszonéves srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizen- és huszonéves srácok! A ti generációtokban tényleg általánosnak/átlagosnak számít 17 centis vagy annál hosszabb pénisz? Lányok, ti is írhattok a tapasztalataitokról a témában.

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom itt azt válaszokban, hogy a fiatalabb korosztályban már nagyobbak a farkak, mint korábban, és ma már nagyon gyakori, szinte átlagos méret a 17 cm, és a többségnek már legalább ekkora ebben a generációban. Bár az nem derül ki a válaszokból, hogy ezt ilyen korú fiúk írják-e, vagy csak ezek a válaszolók vélekednek így valamiért, de nem érintettek személyesen.

Ezért most a tizen- és huszonéves srácokat kérdezem, mondjuk 16-29 éves korig. Nektek mekkora, és a legjobb tudásotok szerint mi az átlagméret a korosztályotokban? Tényleg nagyobb nektek, mint az idősebbeknek? A pontos életkorotokat is leírhatjátok, az is lehet hasznos információ.

Azokat a lányokat is kérdezem, akik voltak már jó pár fiúval ebből a korosztályból. Tényleg nagy a többségnek? Nagyobb, mint az idősebb férfiaknak? Mi az átlag a ti élményeitek alapján?



2022. dec. 1. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

10es nem hiszem

A huszonéves haverjaim közül sincs olyan akinek kisebb lenne 16-nál

2022. dec. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve a szó, hogy átlag is abból áll, hogy kell lennie egy csomó kisebbnek is, hogy kijöjjön egy ilyen nagy szám átlagnak...

És mint az átlagos béreknél is, sokkal több kisebb van, mint nagyobb... Tehát már ha csak logikusan gondolkodsz, akkor is azt mutatja, hogy a kis méretű farokból van a legtöbb, átlagos számú 16körüli és kevés nagyobb...

2022. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
nekem 15cm, párom őszinte véleménye alapján ennél csak nagyobb farkú pasikkal dugott. 15 pasival volt összesen, 25 évesek vagyunk
2022. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
28 vagyok. Nekem 19. Én nemigazán ismerem a generációm méreteit.
2023. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!