Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, 24 centi tényleg túl sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, 24 centi tényleg túl sok?

Figyelt kérdés

tinderen megismerkedtem egy csajszival aztán szóba jött a farok méret téma mert hogy neki fontos hogy nagy legyen én meg féltem hogy ha túl kicsit mondok akkor nem akar velem találkozni úgyhogy hazudtam.

itt gyakorin, meg máshol kommentekben de ismerősi körben is azt hallom hogy 18-20 az átlag úgyhogy e felé akartam lőni de nem túl sokkal. így lett az hogy azt írtam neki hogy 24 centis és vastag erre meg azt mondta hogy ha ez igaz akkor biztos nem fog velem lefeküdni mert az exének 18 volt és az is fájt neki sokszor.

most akkor mit csináljak? hogyan venné ki magát ha elmondanám az igazat?


2022. dec. 1. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
fontos, hogy nagy lrgyen, de a 18 mar faj? ha ez nem kamu, akkor csak nevetni tudok ezen az atomfizikuson
2022. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az muraközi méret ... tényleg sok.

A felét kb kint kell hagyni.

2022. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Sok. De fölösleges hazudni. Ha odakerültök úgyis a valódi méreteddel fog találkozni. Ne hazudj, senkinek nem lesz jó akkor. N
2022. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hallottad te sehol hogy 18 20 cm az átlag.
2022. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3: tudom de úgy voltam vele hogy ha be van indulva akkor már nem fogja érdekelni hogy kisebb mint mondtam. erkölcsi alapon igazad van de én csak dugni akartam egy jót

4: nézz körül itt a gyakorin, 18 centi alattit senki se ír, sőt, a 18 már kicsinek számít, a legtöbb 20-22. ezek szerint sokan hazudnak

2022. dec. 1. 16:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ne mond már, hogy azt hitted, hogy mindenkinek fél méteres f4sz van a lába között, csak neked nem.
2022. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

#3as vagyok. Ha 1-2 centit csalsz, a kutya nem veszi észre, nem centivel járunk dugni. De nagy különbség feltűnő.

A gyakorinak meg ne higgy. Itt mindenkinek 20as kobrája van legalább, aztán ők is úgy járnak mint te

2022. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lóméret
2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rákeresel a wikipédián és megtudod, hogy az átlag 13-15cm. Persze senki sem akar “csak átlagos” lenni úgyhogy mondasz a csajnak 16-17-et és azzal mindenki elégedett lesz. Úgysem méri meg senki, de ha már hazudsz, hazudj hihetően.
2022. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdező farok mérete nem derült ki, ellenben az IQ biztos nincs átlag fölött...
2022. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!